Po tej deklaracji fanki Adriany Limy są pewne, że odchodzi z Victoria's Secret

przejdź do komentarzy
adriana lima adriana lima/© StarStock, Instagram

ALE...

To już kolejny rok, w którym fanki Adriany Limy nie mają pewności, czy jeszcze kiedyś zobaczą swoją ulubienicę na wybiegu Victoria's Secret. Plotki o przejściu modelki na "anielską" emeryturę pojawiają się w mediach regularnie, przy okazji każdego wielkiego show marki. Nie inaczej było i w tym roku. Dodatkowo podgrzały je informacje o pożegnaniu się z VS przyjaciółki Adriany, Alessandry Ambrosio. Nic dziwnego, że wywołało to niemałe zamieszanie wśród fanek.

Teraz temat powraca ponownie do mediów i to za sprawą samej Limy! Wszystko przez instagramowy post, którym podzieliła się ostatnio ze swoimi obserwatorami.

Adriana zadeklarowała w nim, że kończy z "rozbieraniem się bez celu". W długim wpisie opisała także zmianę swojego podejścia do prezentowania swojego ciała i tego jak może być ono odbierane przez kobiety. Zwróciła uwagę na niepotrzebne porównywanie się kobiet i ich kompleksy.

ZOBACZ TEŻ: Mordercze treningi i surowa dieta... Tak Adriana Lima szykuje się do show VS


W pierwszej chwili fanki myślały, że tego typu deklaracja jest w przypadku Adriany jednoznaczna z opuszczeniem szeregów aniołków VS. Jak się jednak okazało, modelka nie kończy jeszcze kariery.

Hmmm... Jesteście ciekawe, jak zamierza pogodzić nierozbieranie się z pozowaniem w bieliźnie?


💜I had received a call for the possibility of filming a sexy video of me to be posted and shared in social media. Even though I have done many of this type, something had changed in me, when a friend approached me to share that she was unhappy with her body, then it made me think.... that everyday in my life, I wake up thinking, how do I look? Was I going to be accepted in my job? And in that moment I realized that majority of woman probably wake up every morning trying to fit in a stereotype that society/socialmedia/fashion etc imposed.... i thought that’s not a way of living and beyond that.... that’s not physically and mentally healthy, so I decided to make that change..... I will not take of my clothes anymore for a empty cause.....💜✨ #Embraceyouself #natureisbeautiful #naturalissexy #LOVEYOU 💜✨

Post udostępniony przez Adriana Lima (@adrianalima)
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość: xxxxx 26-10-18, 15:42 cytuj
    ADRIAN
    SKIBIŃSKI
    36