Po co Victoria Beckham nosi torebki, które projektuje?

przejdź do komentarzy
victoria beckham victoria beckham/© PR Photos

Myśleliśmy, że chodzi tylko o ich promocję...

Victoria Beckham bardzo często pojawia się na róznego rodzaju imprezach w ubraniach zaprojektowanych przez siebie, a także z dodatkami z własnych kolekcji.

Dotychczas wszyscy sądzili, że chodzi tu wyłącznie o promowanie marki, jednak projektantka Katie Hillier pracująca z panią Beckham twierdzi, że coś więcej jest na rzeczy.

Jak wyjaśnia: Victoria na początku każdego sezonu daje mi olbrzymią teczkę pełną projektów rzeczy, które się jej podobają i przyglądamy się im. Często wychodzę z jakąś propozycją i słyszę "nie" - [Victoria ]jest wybredna jeżeli chodzi o materiały.

Dla mnie to nietypowe, bo większość ludzi , którymi pracowałam, patrzyła tylko na wygląd zewnętrzny danej rzeczy. Victoria dotyka palcem tkaniny i mówi na przykład "Oho, już widzę jak to będzie wyglądało po deszczu". Co więcej, w fazie testowania nosi wszędzie swoje torby, bo mają pasować do takiego stylu życia
.

Być może jest w tych słowach jakaś prawda - w końcu kupując torbę z logo VB za kilkadziesiąt tysięcy złotych chciałybyśmy mieć tę pewność, że posłuży nam na długi czas.

A Wy co sądzicie o komentarzu pani Hillier?Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!