Plebiscyt programu Shopping Queen - wyniki

przejdź do komentarzy
shopping queen shopping queen/mat. prasowe

Zobaczcie, kogo zobaczymy w programie!

Już jesienią, na antenie kanału Polsat Cafe, Shopping Quenn – program, w którym mogą ziścić się marzenia wielu kobiet! To jedyny program w całości poświęcony robieniu zakupów i ocenie stylizacji.

W programie udział wezmą również stylistki magazynu HOT Moda, które przedstawią swoją wizję stylizacji uczestniczek. W programie Shopping Queen w każdym odcinku rywalizują między sobą 4 kobiety, które uważają, że mają świetny styl, a na zakupach oraz dobieraniu strojów, makijażu i fryzury znają się jak nikt. Pochodzą z innych środowisk, mają inne style, gusta i doświadczenia. Nie spotkały się nigdy wcześniej, a ich wspólną cechą jest to, że kochają modę i uwielbiają robić zakupy.

W każdym odcinku przedstawimy inne uczestniczki, które w ciągu dnia będą mogły zrealizować swoje zakupowe marzenia o sukienkach, biżuterii, torebkach, butach czy kosmetykach. Wszystkie dostaną taki sam budżet oraz ten sam czas na zestawienie konkretnej stylizacji na bal, randkę czy do pracy. Zwycięży ta, która przygotuje najlepszą stylizację w limitowanym budżecie i czasie, korzystając z produktów dostępnych w galerii.

Biorące udział w programie młode kobiety same zdecydują o tym, jak będą wyglądać: w co się ubiorą, jak się umalują i uczeszą. Poniosą tego wszelkie konsekwencje – zostaną bowiem ocenione przez swoje rywalki oraz osoby związane z modą. Nagrodą za zwycięstwo w programie będzie tytuł Królowej Zakupów i gotówka na dowolne zakupy w galerii.

Ten znany na całym świecie format był z sukcesem emitowany w wielu krajach m.in. w Niemczech, we Francji, Rosji, na Węgrzech.


Jakiś czas temu na portalu zrobiliśmy głosowanie, w którym pokazane były sylwetki 8 kandydatek. Waszym zadaniem było wybrać 2 najlepsze, które wezmą udział w programie.


OTO ONE:


Wyniki plebiscytu Shopping Queen!

Katarzyna Piekarska (lat 21, Poznań) jest studentką psychologii. Interesuje się funkcjonowaniem człowieka w społeczeństwie oraz mózgiem ludzkim i jego niewykorzystanymi możliwościami. Pracuje jako hostessa. Jej pasją jest pomaganie ludziom – udziela się w wolontariacie. Lubi też śpiewać. Jest otwarta i uważa, że w życiu trzeba wszystkiego spróbować – dlatego, trochę spontanicznie zgłosiła się do programu. Na co dzień ubiera się sportowo i wygodnie. Świadoma swoich kształtów, dobiera stroje tak, by podkreślały jej mocne strony. Na wyjścia ubiera szpilki i obcisłe sukienki. Uważa, że stroje należy dobierać tak, by czuć się i wyglądać dobrze, niezależnie od figury. Przegląda blogi i magazyny modowe. Za największą modową wpadkę uznaje skarpety zakładane do sandałów. Z aktualnych trendów najbardziej podoba jej się nastawienie na kolor oraz mnogość wzorów. Lubi też panterkę, która stosowana z umiarem, zawsze jest w modzie. W jej garderobie przeważają buty. Szpilki Louboutina z czerwoną podeszwą to jej marzenie. Nigdy nie założyłaby białych kozaków. Kiedyś nie wyszłaby z domu bez makijażu, obecnie lubi się umalować, ale makijaż to nie jest konieczność. Uważa, że czasami należy postawić na świeżość i naturalność.


Wyniki plebiscytu Shopping Queen!

Paulina Gałkowska (lat 18, Częstochowa) właśnie skończyła liceum. Mieszka w Częstochowie z rodzicami i siostrą. Obecnie pracuje w firmie rodziców, sprzedaje farby. Planuje studiować budownictwo, a zaocznie na Krakowskiej Akademii Sztuki projektowanie wnętrz. Jej pasją jest fotografia, moda oraz sztuka. Na co dzień ubiera się elegancko. Jest perfekcjonistką, ale przygotowanie codziennej stylizacji nie zajmuje jej więcej niż 20 minut. Paulina odwiedza centrum handlowe 3-4 razy w tygodniu, często korzysta z wyprzedaży. Potrafi czekać od rana przed sklepem na jego otwarcie, a zakupy robi bardzo długo i bez planu. Jest osoba rozrzutną i nie zwraca uwagi na limit pieniężny. Jeśli miałaby możliwość kupienia topu za 1000 zł skusiłaby się, gdyby był od znanego projektanta. Jej ulubiony kolor to czarny, a podstawową rzeczą w jej szafie jest czarna marynarka. Jej największym marzeniem powiązanym z zakupami jest kupić wszystko, na co ma ochotę. Poza tym marzy o buldogu francuskim.


Program Shopping Queen oglądaj jesienią na Polsat Cafe. Równolegle z emisją programu na Zeberce znajdziecie konkurs, w którym co tydzień będziecie mogli głosować na najlepsze stylizacje oraz wygrać cenne nagrody.

Więcej o programie przeczytacie we wrześniowym 9. wydaniu magazynu HOT Moda - w kioskach od 22 sierpnia.


Wyniki plebiscytu Shopping Queen!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!