Planujesz ślub? Mamy dla Ciebie kilka rad! [VIDEO]

przejdź do komentarzy
ślub ślub/iStock/KAPiF/Newseria

O czym najczęściej zapominamy?

Planowanie ślubu... Dla jednych kobiet to najprzyjemniejszy okres w życiu, innym spędza sen z powiek. Jedno jest pewne - to nie takie proste, jak mogłoby się wydawać. A w szczególności wtedy, gdy jesteśmy już prawie na mecie i trzeba dopracować ostatnie szczegóły. Istotne szczegóły.

ZOBACZ: DLACZEGO DRUHNY ZAWSZE MAJĄ TAKIE SAME SUKIENKI?

Ostatnio dziennikarze agencji informacyjnej Newseria Lifestyle mięli okazję porozmawiać z Izabelą Janachowską, która już od jakiegoś czasu kreuje się na specjalistkę w dziedzinie planowania ślubów. Organizatorka wspomniała o kilku ważnych kwestiach.

– Na bazie moich doświadczeń mogę powiedzieć, że pary potrafią popełniać błędy praktycznie w każdej materii. Młodzi na przykład bardzo często zapominają o dekoracjach, nie przykładają do tej kwestii odpowiedniej wagi. Często panny młode najpierw wybierają suknię, robią przymiarki, a potem kupują buty, więc pojawia się problem z długością sukni. Nawet o obrączkach można zapomnieć – mówi agencji Newseria Lifestyle Izabela Janachowska.

Janachowska uważa, że każdy problem można rozwiązać. Wystarczy sięgnąć po poradę osoby, która zajmuje się tym na co dzień i spojrzy na nasz ślub z nieco innej perspektywy.

– Polecam profesjonalne doradztwo. Są osoby, które zorganizowały w swoim życiu wiele wesel, i korzystając z ich pomocy możemy być pewni, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. Konsultanci ściągną z naszych barków wiele problemów, niepotrzebnych stresów, warto z nich korzystać – podkreśla Izabela Janachowska.

Jest ona po raz kolejny gościem TARGÓW ŚLUBNYCH WEDDING i poprowadzi również panel, w którym opowie o tym, jaki powinien być pierwszy taniec na weselu oraz udzieli praktycznych porad, jak chodzić na szpilkach. Izabela zaprasza wszystkich przyszłych małżonków już 19–20 listopada na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

– Już dzisiaj serdecznie zapraszam. Spotkacie tam wielu ekspertów, którzy chętnie podpowiedzą, doradzą i pomogą – mówi Izabela Janachowska.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETY W CIĄŻY NIE STANĄ PRZED OŁTARZEM?!

Byłyście kiedyś na targach ślubnych? A może dopiero macie w planach się na nie wybrać?Planujesz ślub? Mamy dla Ciebie kilka rad! [VIDEO]

Planujesz ślub? Mamy dla Ciebie kilka rad! [VIDEO]

Planujesz ślub? Mamy dla Ciebie kilka rad! [VIDEO]

Planujesz ślub? Mamy dla Ciebie kilka rad! [VIDEO]

Planujesz ślub? Mamy dla Ciebie kilka rad! [VIDEO]

Planujesz ślub? Mamy dla Ciebie kilka rad! [VIDEO]


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!