Pierwsza poważna kampania reklamowa Kylie Jenner - Balmain!

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/Balmain

Otworzy jej drzwi do upragnionej kariery modelki?

Nie od dzisiaj wiadomo, że najmłodsza siostra Kim Kardashian, Kylie Jenner, ma ogromne parcie na szkło. Osiemnastolatka nie może pogodzić się z tym, że Kednall tak dobrze radzi sobie w modelingu, a Kim jest bardziej rozpoznawalna niż ona. Okazuje się, że aspirująca do roli modelki Jennerka właśnie dostała swoją szansę. Razem z Kendall wystąpiła w najnowszej kampanii reklamowej Balmain!

ZOBACZ TEŻ: ELEGANCKIE SIOSTRY JENNER NA GALI ESPY AWARDS

Musimy przyznać, że zdjęcie zrobiło na nas ogromne wrażenie, ale w sumie to nic w tym dziwnego - w końcu zrobił je sam Mario Sorrenti. W kampanii wzięłu udział nie tylko Jennerki, ale również inne znane duety - siostry, a nawet bracia. Gigi Hadid pozowała z Bellą, a Joan Smalls z Eriką.

Jesteśmy ciekawe, czy kampania otworzy przed Kylie chociażby furtkę do upragnionej kariery. Całkiem możliwe, że udział w reklamie to ustawka jej mamy, Kris Jenner, oraz dyrektora kreatywnego Balmain, Oliviera Rousteinga, którzy nie od dzisiaj są dobrymi przyjaciółmi.

Nie mniej jednak zdjęcia są przepiękne i to właśnie Jennerki zrobiły na nas największe wrażenie! Jak Wam się podoba?Pierwsza poważna kampania reklamowa Kylie Jenner - Balmain!

Kendall i Kylie JennerPierwsza poważna kampania reklamowa Kylie Jenner - Balmain!

Gigi i Bella HadidPierwsza poważna kampania reklamowa Kylie Jenner - Balmain!

Joan i Erika SmallsPierwsza poważna kampania reklamowa Kylie Jenner - Balmain!

Armando i Fernando Cabral


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!