Pierścionek zaręczynowy Mariny Łuczenko kosztował fortunę...

przejdź do komentarzy
marina łuczenko marina łuczenko/© KAPiF, Instagram

Będziecie zaskoczone...

Ta para od kilku dni jest na językach wszystkich. Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny postanowili pobrać się. Decyzję przypieczętował robiący ogromne wrażenie pierścionek.

ZOBACZ TEŻ: Marina Łuczenko pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Nie da się ukryć - piłkarz postawił na zaręczynową klasykę. Dla swojej ukochanej wybrał idealnie oprawiony brylant Tiffany&Co. O takim pierścionku może pomarzyć nie jedna przyszła panna młoda. Niestety, dla większości z nich jego cena pozostanie przeszkodą nie do pokonania.

Pierścionek - w wersji, której szczęśliwą posiadaczką stała się Marina - wart jest 12 tys. dolarów, czyli około 50 tys. zł!

Bagatela? Cóż... Czego się nie robi dla ukochanej!


Pierścionek zaręczynowy Mariny Łuczenko kosztował fortunę...

Kochani, długo się zastanawiałam czy zabierać głos w tej sprawie, ale czuje, że jednak nie moge tego pozostawić bez komentarza. Jak już zapewne zauważyliście w internecie krążą zdjęcia bezprawnie ukradzione z prywatnych profili moich przyjaciòł, ktòrzy towarzyszyli mi w tym wyjtkowym dniu, za co jestem im niezmiernie wdzięczna! Wczoraj rano zobaczyłam informacje w internecie na swój temat. Nie planowałam, żeby zawiadamiać o tym wszystkich publicznie, a już na pewno nie w ten sposób . Nawet nie miałam czasu żeby się nad tym zastanowić, ale stało się wiec nic już nie zmienię ... Moze chociaż zdjęcia , ktore krążą online. Jak już zapewne wiecie, moje urodziny niespodziewanie zamieniły się w jeden z najważniejszych dni w moim życiu. Tak kochani ....Powiedziałam TAK!!! Zaczyna się kolejny etap naszego życia i jesteśmy tym niesamowicie podekscytowani. To jedyny komentarz w tej sprawie. Pozdrawiamy. Wiecej zdjęć na FACEBOOK'u #fiancee #engagement #love #chwalipięta #wymarzony #breakfastattiffanys #princess

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MaRina Łuczenko💋 (@marina_official)
Pierścionek zaręczynowy Mariny Łuczenko kosztował fortunę...

Pierścionek zaręczynowy Mariny Łuczenko kosztował fortunę...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!