Piękno stworzone przez algorytm. Sztuczna inteligencja robi makijaż Kylie Jenner

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/instagram@kyliejenner

OMG! Czy wkraczamy w zupełnie nową erę?

Jednej rzeczy z pewnością nie można odmówić Kylie Jenner – jej miłość do szybkich i spektakularnych metamorfoz. To coś, w czym nie mogą jej prześcignąć inni celebryci. Młoda mama i założycielka jednej z najbardziej popularnych firm kosmetycznych Kylie Comsetics po prostu uwielbia się zmieniać. A ten fakt został wykorzystany w bardzo oryginalny sposób.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZNOWU EKSPERYMENTUJE ZE SWOIM STYLEM. TYM RAZEM PRZESADZIŁA?

Razem z magazynem Dazed Kylie szukała odpowiedzi na temat tego, co w dzisiejszych czasach jest uważane za piękno. Efekty są porażające! A to dlatego, że nie była to zwykła sesja do magazynu, tylko o wiele bardziej złożony eksperyment.

Analizując 17000 postów na Instagramie program stworzony przez Beauty_GAM ujawnił jakie cechy wyglądu są uważane za atrakcyjne. Następnie na ich podstawie sztuczna inteligencja stworzyła kombinację różnych fryzur i makijażu dla Kylie.

Rezultat tej pracy jest zaskakujący, przede wszystkim dlatego, że Kylie na zdjęciu praktycznie nie przypomina siebie. I nie chodzi tylko o rozmazane oko – bez mocno podkreślonych brwi i rzęs z lekko zaznaczonymi ustami trudno jest skojarzyć, że chodzi o którąś z Kardashianek.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER WRACA DO NATURALNEGO WYGLĄDU?! WSKAZUJĄ NA TO JEJ WŁOSY


Myślicie, że eksperyment można zaliczyć do udanych?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!