Perfekcyjne brwi z Senna Cosmetics

przejdź do komentarzy
cosmedan teresa danesi cosmedan teresa danesi/Senna

Jak mieć łuki idealne?

Brwi są najważniejszą i najbardziej podatną na zmiany cechą twarzy. Idealnie uformowane odmładzają wygląd, uwydatniają oczy i dodają pewności siebie. Eugenia Weston, amerykańska makijażystka i założycielka firmy Senna Cosmetics, sztukę ich kształtowania opanowała do perfekcji.

Potwierdzają to liczne nagrody zdobywane przez jej firmowe studia makijażu Senna Makupe & Brow Studios. Niespotykany talent pozwolił jej również pracować z największymi gwiazdami świata mody, filmu i muzyki, a zdobyte doświadczenie postanowiła wykorzystać do stworzenia wyjątkowych produktów do brwi, dzięki którym każda kobieta w łatwy sposób przekształci swój wygląd.

W gamie znalazły się:
 


Perfekcyjne brwi z Senna Cosmetics

Form-A-Brow Kit- Zestaw do formowania brwi

Flagowy produkt firmy Senna Cosmetics, który składa się z trzech intensywnie nasyconych cieni, czterech szablonów do brwi, podwójnego pędzelka oraz instrukcji. Cienie cechuje wysoka jakość i duża trwałość. Uniwersalne szablony, które bazują na profesjonalnej, trzypunktowej technice formowania, pięknie podkreślają twarz. Zestaw ten pozwoli Ci uzyskać brwi o idealnym kształcie i bardzo trwałym kolorze. Must have w Twojej kosmetyczce.

Cena: 176.50 zł

Wyczaruj perfekcyjne brwi z Senna Cosmetics

Brow Shaper Duo - Pomada i cień do brwi w jednym

Pomada do brwi połączona z klasycznym pudrem. Pozwala szybko kolorować, modelować i uzupełniać brwi. Będą one pełniejsze, lecz nieprzerysowane. Używaj z pędzelkiem Brow Shaper 605.

Cena: 86.50 zł

Wyczaruj perfekcyjne brwi z Senna Cosmetics

Sketch-A-Brow - Kredka do brwi ze szczoteczką

Wypełnia ubytki naturalnie wyglądającym, długotrwałym i odpornym na rozmazywanie kolorem. Wysuwana końcówka, która nie wymaga ostrzenia oraz szczoteczka do blendowania spowodują, że zapomnisz o innych kredkach.

Cena: 66.50 zł

Wyczaruj perfekcyjne brwi z Senna Cosmetics

Brow Fix X- Pogrubiający żel do brwi

Żel ten zawiera niewidoczne włókna, które pogrubiają brwi. Nałożony na kredkę lub cień utrwala barwę i kształt. Używany osobno pozwala ułożyć brwi oraz nadać im piękny, pełny wygląd.

Cena: 74.50 zł

Kosmetyki marki Senna Cosmetics można zakupić w wybranych salonach kosmetycznych i w internetowym sklepie dystrybutora: www.cosmedan.pl

Wyczaruj perfekcyjne brwi z Senna Cosmetics

Perfekcyjne brwi z Senna Cosmetics


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!