Patrycja Woźniak, modelka z Kielc na okładce Vogue! (FOTO)

przejdź do komentarzy
vogue vogue/Instagram, Facebook; Aneta Kowalczyk

Jesteśmy pod wrażeniem!

Nasze polskie dziewczyny odnoszą coraz większe sukcesy za granicą! Poznajcie Partycję Woźniak, piękną modelkę z Kielc, która trafiła na okładkę tajlandzkiego Vogue Beauty!

ZOBACZ TEŻ: 73 PYTANIA DO REDAKTOR NACZELNEJ VOGUE, ANNY WINTOUR

Partycja ma 22 lata, na okładce prestiżowego magazynu trafiła przez przypadek. Modelka postanowiła wziąć udział w bardzo nietypowym, internetowym castingu. Jej uroda zaintrygowała przedstawicieli agencji Apple z Bangkoku, zaprosili ją do Tajlandii. Przed jej przyjazdem agencja pochwaliła się jej zdjęciami w tajlandzkiej redakcji Vogue.

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że moje zdjęcie znalazło się na okładce najbardziej prestiżowego magazynu modowego na świecie. To moja pierwsza okładka tej rangi. Ciężko jest chyba porównać "Vogue'a" do jakichkolwiek innych magazynów mody. Jest chyba marzeniem każdej modelki. Myślę, że ta sesja "przykryła" wszystkie moje wcześniejsze dokonania - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem TVN24.

Patrycja przebywa aktualnie w Bangkoku, gdzie pracuje na kilkumiesięcznym kontrakcie. Bierze udział w przeróżnych sesjach zdjęciowych oraz w pokazach mody. Warto wspomnieć, że przed wyjazdem promowała markę Staff by Maff, której właścicielką jest Maffashion.

Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy!
Post użytkownika Patrycja Woźniak.Post użytkownika Patrycja Woźniak.Post użytkownika Patrycja Woźniak.Post użytkownika Patrycja Woźniak.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!