Papierowe zabawy w Walentynki

przejdź do komentarzy
walentynki walentynki/Zeberka.pl

Girlanda z serc i walentynki do samodzielnego wydruku.

Walentynki już blisko. W weekend szukajcie na Zeberce pomysłów na prezent dla Waszego ukochanego.

Póki co pokazujemy nieco drobniejsze rzeczy - serduszkową girlandę (można nią ozdobić dom, jeśli planujemy małe przyjęcie w tych dniach bądź wykorzystać w szkole, świetnie też sprawdzi się, jeśli chcemy znaleźć zajęcie dzieciom) oraz kartkę, którą możemy wydrukować same (do pobrania tutaj). Najlepiej wykorzystać do tego celu fakturowany papier wizytówkowy w kolorze ecru - kartka nabierze wówczas charakteru retro.
 
Papierowa girlanda z serc jest łatwa do wykonania. Papier tniemy w paski równej szerokości, które składamy wpół. Boki zakręcamy na ołówku. Miejsce, w którym mają się stykać sklejamy dwustronną taśmą klejącą bądź zwykłym klejem, w środku umieszczając nitkę.
Tę kartkę łatwo wykonamy same - wystarczy nożem do papieru wyciąć kształty kaczuszek (możemy narysować je ołówkiem na wewnętrznej stronie karki). Na środku rysujemy serduszko.Łatwy do skopiowania, uroczy kurczaczek stojący na serduszku.Kartka - darmowy wzór do skopiowania w prezencie od Zeberki. Większa wersja po kliknięciu w ten link.Darmowa kartka do samodzielnego wydruku. Wzór do pobrania tutaj.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!