Padniecie, gdy zobaczycie, co ze swoimi włosami robi właśnie Kylie Jenner

przejdź do komentarzy
kylie jenner kylie jenner/Snapchat/Instagram

Musicie to zobaczyć!

Kylie Jenner i jej słynne siostry to znane osobistości nie tylko w świecie mody, ale również urody. Dziewczyny regularnie projektują własne linie ubrań, pod swoim nazwiskiem sprzedają również kosmetyki. No i oczywiście zarówno w kwestii mody, jak i urody, uwielbiają eksperymentować. Na przykład z fryzurami...

ZOBACZ TEŻ: PRZYJAŹŃ Z KYLIE JENNER SIĘ OPŁACA? JORDYN WOODS ROBI KARIERĘ!

Kylie ma w swoim domu własny glam room, w którym szykuje się na każde wyjście. W pokoju, który jest marzeniem praktycznie każdej dziewczyny, ma wyznaczoną specjalną strefę do przechowywania wszystkich swoich peruk i doczepów. Zdecydowanie jest co przechowywać! Kylie co chwilę prezentuje nam nowe kolory włosów. Zazwyczaj jednak nie "przenosi" ich na swoje naturalne włosy.

Czyżby tym razem było inaczej? Na jej snapie właśnie pojawiły się filmiki, na których widzimy Kylie z farbą do włosów na głowie. Po chwili wszystko stało się jasne - Kylie zaprezentowała platynowy odcień. Nie wiemy jednak, czy jest to tylko kolor przejściowy, czy Kylie postanowiła zostać blondynką. Nie wiemy także, czy aby na pewno farbowane są jej naturalne włosy czy tylko kolejna peruka.

ZOBACZ: NIE PRÓBUJCIE TEGO ROBIĆ W DOMU - TWARZ KYLIE JENNER POD LUPĄ


Jesteśmy bardzo ciekawe, co z tego wyjdzie!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!