Otyła dziewczyna tańczy... i to jak! (VIDEO)

przejdź do komentarzy
whitney thore whitney thore/YouTube

Że niby puszyste nie są w formie?

To wideo łamie stereotypy. Bo wiadomo - jeśli otyła, to zapewne z braku ruchu i obżarstwa, takie jest powszechne rozumowanie. Tymczasem 29-letnia Amerykanka, Whitney Thore, postanowiła udowodnić, że otyłe osoby niekoniecznie zmagają się z problemem nadmiaru kilogramów przez swoje lenistwo.

Nagranie robi furorę w sieci i właśnie wyemitowała je amerykańska telewizja.

Whitney ma problemy zdrowotne i stąd jej tusza. W wieku 12 lat zaczęła gwałtownie tyć przez zespół policystycznych jajników i zaburzenia hormonalne. Nie rozumiała, że ograniczanie jedzenia ma marny wpływ na jej sylwetkę. Zaczęła więc cierpieć na zaburzenia odżywiania i wpadła w bulimię. Gdy zaczynała studia, waga pokazywała coraz więcej. Do tego stopnia, że Thore wpadła w głęboką depresję i porzuciła swoją dotychczasową pasję, czyli taniec.

W końcu postanowiła za wszelką cenę zrzucić kilogramy i zaczęła intensywne ćwiczenia taneczne.

- Zostałam dyplomowaną instruktorką Zumby, mogę z łatwością przebiec kilka kilometrów. Jednak poza salą ćwiczeń wciąż krytykowano mnie za moją otyłość. Zaczęłam zdawać sobie sprawę, że by siebie pokochać, muszę zrobić coś więcej, niż tylko schudnąć - mówi Whitney.- Twoje ciało nie musi Cię ograniczać, niezależnie od tego, czy określają Cię jako "zbyt chudą" czy "zbyt grubą" - dodaje. - Nie musisz mieć pozwolenia od społeczeństwa by poszukiwać tego, co sprawia Ci przyjemność. Kochaj siebie bez wymówek i bez wstydu.


Amen.ZOBACZ, JAK TAŃCZY WHITNEY THORE:Otyła dziewczyna tańczy… i to jak! (VIDEO)

Polecane wideo


Ten artykuł mogą komentować tylko zalogowani użytkownicy.
Jeżeli nie masz konta - zarejestruj się tutaj!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!