Oto najdroższy pędzel do makijażu świata. Sztuka czy zaspokajacz próżności?

przejdź do komentarzy
akcesoria do makijażu akcesoria do makijażu/© iStock, Artis

A może zwykła przesada?

Na rynku kosmetycznym systematycznie pojawiają się przedmioty dla zamożnych gadżeciar. Zwykle to kosmetyki z rzadko występującymi składnikami lub akcesoria do makijażu i pielęgnacji wykonane z kamieni szlachetnych. Kilka dni temu w sieci pojawił się specjalny pędzel do makijażu za 25 tysięcy dolarów.

ZOBACZ TEŻ: SUBIEKTYWNY PRZEWODNIK PO PĘDZLACH DO MAKE-UPU! NIE TYLKO DLA POCZĄTKUJĄCYCH!

Według informatorów, którzy mieli styczność z tym drogim przedmiotem, cena osiągnęła taki pułap nie tylko ze względu na diamenty, które znalazły się na jego rączce. Marka Artis zapewnia, że jest jedyny w swoim rodzaju. Poza bogato zdobioną rączką jego wartość podnoszą niezwykła miękkość (sic!), zestaw kosmetyków dołączonych do pędzla, szkolenie ze światowej sławy wizażystką, luksusowy pokrowiec oraz serwisowanie. Telefon ze specjalną aplikacją i systemem komunikacji z producentem to już drobnostka.

Jeśli przyszła właścicielka nie doceni jego walorów estetycznych i nie potraktuje go jak dzieła sztuki, jej próżność z pewnością zaspokoi wykonywanie makijażu w otoczeniu diamentów. Co więcej, taki pędzel może zaprojektować sama, gdyż proces ten jest całkowicie dostosowany do kupującego.


ZOBACZ TEŻ: MYCIE PĘDZLI TO DLA CIEBIE UDRĘKA? MUSISZ MIEĆ TEN GADŻET! [VIDEO]

Co wy na to?


Oto najdroższy pędzel do makijażu świata. Sztuka, czy zaspokajanie próżności?

Oto najdroższy pędzel do makijażu świata. Sztuka, czy zaspokajanie próżności?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj