Oto najdłuższe włosy w historii Jennifer Lopez! Tym razem przesadziła?!

przejdź do komentarzy
jennifer lopez jennifer lopez/© Instagram, Forum, PLANET PHOTOS

Sięgają do ziemi!

Jennifer Lopez nigdy nie ukrywała zamiłowania do super długich włosów. Hollywood uznaje ją za przodowniczkę tego trendu i nic to, że jej długie włosy to głównie doczepy. Zawsze ma pomysł na wyjątkową fryzurę, choć tym razem najwyraźniej przesadziła. Przynajmniej tak twierdzą internauci.

Za fryzurę, o której mowa odpowiedzialny jest ukochany stylista piosenkarki. Chris Appleton zamieścił na Instagramie zdjęcie zza kulis show telewizyjnego i przy okazji pochwalił się swoim dziełem. Jeśli nie zawodzą nas oczy to najdłuższe włosy w historii piosenkarki i najdłuższy warkocz, który kiedykolwiek widziałyśmy!

ZOBACZ TEŻ: JENNIFER LOPEZ ZMIENIŁA FRYZURĘ! ODPOWIEDŹ NA NAJGORĘTSZY TREND TEGO SEZONU?!

Podekscytowany fryzjer w komentarzu do zdjęcia stwierdził, że nie może doczekać się, aż fani Jennifer zobaczą nad czym wspólnie pracowali. Niestety nie ujawnił szczegółów, ale możemy spodziewać się, że będzie to coś wyjątkowego. Kilka miesięcy temu, w kwietniu Chris pochwalił się podobnym zdjęciem Ariany Grande. Tak, to nie pierwszy jego warkocz w takim wydaniu.

Oba looki są godne pozazdroszczenia, ale jeśli chciałybyście wykonać podobną fryzurę, pamiętajcie, że celebrytki wydają krocie na doczepy. Warto przemyśleć taką decyzję, zanim rozpocznie się proces przedłużania.

ZOBACZ TEŻ: MARZYSZ O DŁUGICH WŁOSACH JENNIFER LOPEZ? WIEMY, ILE MUSIAŁABYŚ ZAPŁACIĆ!

Podoba się Wam?
This Braid tho ✨♡ ✨ @arianagrande #chrisappletonhair

Post udostępniony przez Chris Appleton (@chrisappleton1)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj