Oto najbardziej absurdalne gadżety urodowe! Przed Wami "Beauty Warriors"!

przejdź do komentarzy
uroda uroda/© Instagram

Same zobaczcie!

W pogoni za sukcesem wiele kobiet decyduje się na próbę osiągnięcia wyglądu idealnego. Dążą tym samym do nieistniejącego ideału. Nie wszystkie kobiety mają świadomość, że standardy, za którymi podążają i które same nieświadomie kreują są po prostu śmieszne.

ZOBACZ TEŻ: TAK KAIA GERBER PREZENTUJE SIĘ JAKO BLONDYNKA! FANI: ONA POTRZEBUJE POMOCY!

Pogrążone w beauty beznadziei osoby zapominają o znaczeniu wewnętrznego piękna. Przecież każda kobieta chce wyglądać pięknie. To hasło przekazywane jest z pokolenia na pokolenie. Już od najmłodszych lat dziewczynki starają się dbać o swoją urodę przy pomocy najróżniejszych środków.

W późniejszych latach wiele z nich decyduje się na radykalne kroki. Okazuje się, że na rynku istnieje wiele gadżetów, które są idealną metaforą tej absurdalnej pogodni za ideałem.

Evija Laivina stworzyła projekt Beauty Warriors. Zbiór fotografii przedstawia gadżety, które jak twierdzą ich producenci, poprawiają urodę. Kobieta sfotografowała te najbardziej absurdalne. Produkty te rzekomo zapewniają natychmiastową poprawę urody bez interwencji chirurgicznej. Wyglądają komicznie, ale są wspaniałym podsumowaniem współczesnej walki z naturą.

ZOBACZ TEŻ: MODELKA Z MONOBRWIĄ DUMNIE PREZENTUJE JĄ NA INSTAGRAMIE! WYHODOWAŁA COŚ TAKIEGO!

Co o tym myślicie?


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!