Ostre cięcie dobrze im zrobiło. Najlepsze metamorfozy z grzywką w roli głównej

przejdź do komentarzy
modne fryzury modne fryzury/instagram.com/edosalonandgallery

Nie możemy się napatrzeć na ich nowe fryzury!

Niektóre kobiety uwielbiają eksperymentować z wyglądem, a inne przez całe życie są wierne jednemu stylowi lub uczesaniu. Unikają fryzjera i drastycznych zmian, ponieważ boją się, że w ten sposób oszpecą się na długie miesiące i będą musiały ukrywać włosy pod różnymi nakryciami głowy. Jednak czasami odrobina szaleństwa naprawdę się opłaca, a zdjęcia, które zobaczycie w poniższej galerii są tego najlepszym dowodem.

DODA W PROSTEJ GRZYWCE. STAWIA NA ELEGANCJĘ I FRANCUSKI STYL

Wybrałyśmy najlepsze metamorfozy z grzywkami w roli głównej. Okazuje się, że takie cięcie może całkowicie zmienić wygląd - i to na lepsze! W przypadku kobiet ze zdjęć, które zdecydowały się na taką zmianę, efekt jest naprawdę korzystny. Ich włosy wreszcie układają się zjawiskowo, a ich twarze nabrały charakteru i delikatnej zadziorności. Prawda, że to zmiana na plus?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
  • gość 23-05-19, 10:50 cytuj
    Mają włosy jak moja śp. ciocia. Rodem z PRL, w stanach jak w latach 70. Takie żeńskie wersje Kudłatego :) Jakby zrobili fajne nowoczesne cięcia to może, ale to wyglada jakby stylista znał jedno cięcie i w dodatku robił je beznadziejnie
  • gość: Gość niedzeielny 23-05-19, 08:47 cytuj
    Zdecydowanie gorzej, dziewczyny straciły świeżość.
  • gość 23-05-19, 08:04 cytuj
    z grzywkami wygladaja gorzej a ukladal je stylista, ciekawe jak beda wygladac po myciu wlosow.