Oskar Fashion

przejdź do komentarzy
maciej zień maciej zień/ © KAPiF

Najnowsze kreacje.

18 listopada w Hotelu Hilton odbył się wielki finał Oskarów Fashion 2007. Organizatorem konkursu jest magazyn Fashion i jego redaktor naczelna Katarzyna Kultys-Jabłońska. Z roku na rok przybywa coraz więcej młodych i zdolnych artystów i coraz więcej pięknych kobiet. Zadaniem redakcji magazynu Fashion jest wyłonienie wraz z czytelnikami 60 osób VIP, które uchodzą w Polsce za najlepiej ubrane.

Nagrody przyznano w następujących kategoriach: film, muzyka, media, informacja, biznes i moda. O statuetkę Oskara Fashion walczyło sześciu projektantów, pięciu fotografików i dziesięć modelek. Wszystkie projekty zaprezentowane zostały na finałowej dziesiątce dziewczyn startujących w kategorii modelka.

Imprezę prowadziła Grażyna Torbicka.

Nagrodzeni: Beata Sadowska (kobieta, media), Michał Koterski (mężczyzna, media), Anna Starak (kobieta, biznes). Marek Sowa (mężczyzna, media), Joanna Horodyńska (kobieta, moda), Sławek Blaszewski (mężczyzna, moda), Kayah (kobieta, muzyka), Sebastian Karpiel-Bułecka (mężczyzna, muzyka), Monika Olejnik (kobieta, informacja), Krzysztof Ibisz (mężczyzna, informacja), Grażyna Szapołowska (kobieta, film).Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!