Osiwiała z dnia na dzień. Poszła spać jako brunetka, obudziła się cała siwa

przejdź do komentarzy
włosy włosy/instagram.com/saraissilver

To był dla niej koniec świata.

Powoli mijają czasy, kiedy siwizna uważana była za coś wstydliwego. Kobiety coraz chętniej odsłaniają swoje srebrne włosy, a czasami wręcz farbują je na taki kolor, jeśli natura jeszcze ich nie dała. Do niedawna robiłyśmy jednak wszystko, by je ukryć. Koloryzacja traktowana była jako nieodłączny element pielęgnacji każdej zadbanej przedstawicielki płci pięknej.

Ona coś o tym wie. Sara Eisenman przez ponad 15 lat walczyła z naturalną siwizną i była przerażona na myśl o jasnych odrostach. Wszystko po tym jak w wieku zaledwie 21 lat osiwiała praktycznie z dnia na dzień. Amerykanka utrzymuje, że pewnego ranka spojrzała w lustro i nie była już brunetką, jak dzień wcześniej. Jej włosy stały się białe.

JOURDAN DUNN TO KOLEJNA SIWOWŁOSA GWIAZDA (FOTO)Wpadła w ogromne kompleksy, których pozbyła się dopiero niedawno.

Moje włosy stały się siwe w błyskawicznym tempie. Dosłownie z dnia na dzień, kiedy miałam 21 lat. Pewnego dnia zorientowałam się, że mam srebrne odrosty na całej głowie. Poczułam się naprawdę staro, chociaż praktycznie byłam wciąż młodą dziewczyną
- wyznaje w rozmowie z mirror.co.uk.

Sara załamała się babcinym wizerunkiem i od tego czasu farbowała włosy regularnie co 2 tygodnie. Pomiędzy kolejnymi koloryzacjami wspomagała się szamponami koloryzującymi i innymi specyfikami, które miały ukryć siwiznę.


MARGARET ZMIENIŁA KOLOR WŁOSÓW NA.... SIWY (FOTO)Tak bardzo się tym przejmowałam, że musiałam zafarbować włosy nawet na kilka godzin przed trafieniem na porodówkę, gdzie urodziłam syna
- wspomina.

W wieku 37 lat, czyli 16 lat po tym jak osiwiała, kobieta stwierdziła, że nie chce być dłużej niewolnikiem koloryzacji. Postanowiła przestać się farbować, choć nie mogła liczyć nawet na wsparcie najbliższych. Ci krytykowali jej decyzję i ostrzegali, że z jasnymi włosami będzie wyglądała jak „wiedźma”.

Sara nie żałuje swojej decyzji, na co najlepszym dowodem jest jej profil na Instagramie. 44-latka stała się gwiazdą mediów społecznościowych, a jej znakiem rozpoznawczym jest właśnie piękna siwizna. Jej obserwatorzy są zgodni, że białe pukle idealnie do niej pasują.

DZIEWCZYNY OSZALAŁY NA PUNKCIE... SIWYCH WŁOSÓW! (SONDA)

Kolejny raz okazuje się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (4): sortuj
 • gość 08-07-19, 19:30 cytuj
  Siwe włosy są ohydne
 • gość 07-07-19, 22:10 cytuj
  Bardzo ładna
 • gość 06-07-19, 10:03 cytuj
  Spoko mam 22 lata i też mam już siwe włosy..
 • gość 03-07-19, 08:47 cytuj
  oj, nie wygląda to dobrze- włosy długie, siwe, zniszczone na końcówkach, rozdwojone, przesuszone.