Osiem zapachów dla kobiet

przejdź do komentarzy
perfum perfum/g

Które kochają mężczyźni.

Amerykanie mają ciekawe pomysły na ankiety. Tym razem spytano przypadkowych mężczyzn z różnych stanów USA o damskie perfumy, które lubią najbardziej. Na podstawie wyników wytypowano zwycięską ósemkę, którą możecie zobaczyć obok.

A poniżej nazwy i krótkie wypowiedzi panów na temat danego zapachu.

1. Ralph by Ralph Lauren. "Uwielbiam te perfumy, są bardzo świeże i takie żywotne. Sprawia, że wydaje mi się, że dziewczyna, która go używa jest osobą lubiącą dobrą zabawę, wesołą i po prostu stwarza wspaniałe towarzystwo" - Jonathan, San Francisco.

2. Givenchy Very Irrestistible. "Moja była dziewczyna używała tego zapachu. Jest piękny i słodki, jak kwiat, jak ona. Kiedy czuję ten zapach, to przypominam sobie tysiące pięknych chwil" - Alec, Nowy Jork.

3. Issey Miyake. "Kocham Issey Miyake, ta kwiatowa woń przypomina mi nasz miesiąc miodowy - wiosną, w Paryżu" - Rob, Arlington.


4. Silver Rain. "Zdecydowanie uwielbiam Silver Rain, jest bardzo sexy i uwodzicielski, ale jednocześnie nie jest za ciężki" - Andy, Los Angeles.

5. Vera Wang. "To mój ulubiony zapach dla kobiet, przypomina mi najpiękniejszą noc, jaką spędziłem z moją dziewczyną" - Nick, Fairfax.

6. Angel. "Naprawdę lubię ten zapach, gdziekolwiek się udam i gdzie tylko go poczuję jestem jak oszołomiony - w pozytywny sposób" - Bryan, San Diego.

7. Fracas. "Kocham Fracas. Jaśminowe nuty z każdej kobiety uczynią boginię" - Joshua, Chicago.

8. Clean. "Ta nazwa jest idealna - nie jest za ciężki, jest lekki i świeży - zawsze mi się zdaje, że ona dopiero wyszła spod prysznica" - Brad, Gaithersburg.

Bardzo ciekawe wypowiedzi, czyż nie? ;-) A może tak czas przeprowadzić podobną ankietę na polskich mężczyznach? Jakie zapachy typujecie?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!