Osiem zapachów dla kobiet

przejdź do komentarzy
perfum perfum/g

Które kochają mężczyźni.

Amerykanie mają ciekawe pomysły na ankiety. Tym razem spytano przypadkowych mężczyzn z różnych stanów USA o damskie perfumy, które lubią najbardziej. Na podstawie wyników wytypowano zwycięską ósemkę, którą możecie zobaczyć obok.

A poniżej nazwy i krótkie wypowiedzi panów na temat danego zapachu.

1. Ralph by Ralph Lauren. "Uwielbiam te perfumy, są bardzo świeże i takie żywotne. Sprawia, że wydaje mi się, że dziewczyna, która go używa jest osobą lubiącą dobrą zabawę, wesołą i po prostu stwarza wspaniałe towarzystwo" - Jonathan, San Francisco.

2. Givenchy Very Irrestistible. "Moja była dziewczyna używała tego zapachu. Jest piękny i słodki, jak kwiat, jak ona. Kiedy czuję ten zapach, to przypominam sobie tysiące pięknych chwil" - Alec, Nowy Jork.

3. Issey Miyake. "Kocham Issey Miyake, ta kwiatowa woń przypomina mi nasz miesiąc miodowy - wiosną, w Paryżu" - Rob, Arlington.


4. Silver Rain. "Zdecydowanie uwielbiam Silver Rain, jest bardzo sexy i uwodzicielski, ale jednocześnie nie jest za ciężki" - Andy, Los Angeles.

5. Vera Wang. "To mój ulubiony zapach dla kobiet, przypomina mi najpiękniejszą noc, jaką spędziłem z moją dziewczyną" - Nick, Fairfax.

6. Angel. "Naprawdę lubię ten zapach, gdziekolwiek się udam i gdzie tylko go poczuję jestem jak oszołomiony - w pozytywny sposób" - Bryan, San Diego.

7. Fracas. "Kocham Fracas. Jaśminowe nuty z każdej kobiety uczynią boginię" - Joshua, Chicago.

8. Clean. "Ta nazwa jest idealna - nie jest za ciężki, jest lekki i świeży - zawsze mi się zdaje, że ona dopiero wyszła spod prysznica" - Brad, Gaithersburg.

Bardzo ciekawe wypowiedzi, czyż nie? ;-) A może tak czas przeprowadzić podobną ankietę na polskich mężczyznach? Jakie zapachy typujecie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!