Osi Ugonoh i Marta Sędzicka - dla której kariera za granicą?

przejdź do komentarzy
top model 4 top model 4/© KAPiF

Kamila Szczawińska zdradza swoją faworytkę...

Chociaż od zakończenia czwartej edycji Top Model minęło już kilka tygodni, jej uczestnicy nadal nie znikają ze świata show-biznesu. Niektóry z modeli przekwalifikowali się na celebrytów - jak Mateusz Jarzębiak - inni pracują nad swoimi karierami. Tu przykładami mogą być Mateusz Maga, Marta Sędzicka i Osi Ugonoh.

ZOBACZ TEŻ: Osi Ugonoh zdradziła swój sekret zgrabnej figury!

Szczególnie w wir modelingu rzuciły się obie dziewczyny. Faworytki programu regularnie biorą udział w sesjach i pokazach. Mogłyśmy oglądać je na wybiegach m.in. La Manii i Łukasza Jemioła. Skoro kariera w polskiej branży modowej kwitnie, może czas pomyśleć nad wyjazdem za granicę?

Ton pytanie w kontekście obu modelek usłyszała ostatnio w wywiadzie dla topmodel.tvn.pl Kamila Szczawińska. Która z dziewczyn jest w tym przypadku jej faworytką?
Wydaje mi się że Osi (...) Ma w sobie coś niesamowitego, przyciągającego w swoim wzroku, sposobie bycia, chodzenia. Dodatkowo uwielbiam jej charakter, ona jest cały czas uśmiechnięta, cały czas pozytywna. Będąc z nią cały czas się wygłupiamy, śmiejemy. To jest taka osobowość, która przyciąga i powoduje, że ludzie dookoła są szczęśliwsi -

Jesteście zaskoczone taka odpowiedzą modelki?


Osi Ugonoh i Marta Sędzicka - dla ktorej kariera zagranicą?

Osi Ugonoh i Marta Sędzicka - dla ktorej kariera zagranicą?

Osi Ugonoh i Marta Sędzicka - dla ktorej kariera zagranicą?

Osi Ugonoh i Marta Sędzicka - dla ktorej kariera zagranicą?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!