OMG! Na rynku pojawiła się zabawka do wyciskania pryszczy! Obrzydliwe?!

przejdź do komentarzy
trądzik trądzik/© Instagram, Istock

Fuj! Zobaczcie ten film!

Wszystkie miłośniczki pięknej cery wiedzą, że wyciskanie pryszczy jest surowo zabronione. Ryzyko zainfekowania skóry bakteriami, stworzenia blizn i stanu zapalnego jest odpychające. Pewna marka znalazła na to sposób. Przygotuj się na bycie bardzo zniesmaczoną lub zaintrygowaną: na rynku pojawiała się nowa zabawka, która w końcu pozwoli Ci zaspokoić potrzebę wyciskania pryszczy bez blizn na skórze!

Pop It Pal to gumowa płytka z pryszczami, dzięki której możesz wyciskać przez cały dzień. Jesteś pogrążona w obrzydzeniu, czy zastanawiasz się już, jak dostać to cudo?? Jeśli to drugie, czytaj dalej, ponieważ produkt ten zaspokoi Twoje wszystkie potrzeby.

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA CIERPI NA BOLESNY TRĄDZIK TORBIELOWATY. MIMO TO ZREZYGNOWAŁA Z...

Zabawka ma dwa kolory i wypluwa sztuczną ropę. Na stronie internetowej producenta możesz zamówić dodatkowe buteleczki, co oznacza, że wyciskanie dosłownie może nie mieć końca. Narzędzie zostało stworzone dla osób, które nie mogą pozbyć się nawyku, ale najlepsze jest to, że część zysków ze sprzedaży zabawki trafia do organizacji charytatywnych.

Kim są szaleni geniusze, którzy wpadli na pomysł stworzenia tego cuda? Według strony Pop It Pal projektanci to wielcy miłośnicy wyciskania. Twierdzą, że na punkcie nawyku mieli obsesję i w ten sposób wpadli na pomysł stworzenia zabawki.


ZOBACZ TEŻ: KENDALL JENNER POKAZUJE, ILE MOGĄ ZMIENIĆ FILTRY ZE SNAPCHATA (FOTO)

Co o tym myślicie?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!