OMG! Czy Maffashion znowu powiększyła usta? (FOTO)

przejdź do komentarzy
maffashion maffashion/KAPIF

Teraz są naprawdę ogromne.

Zabieg powiększania ust przez Maffashion wywołał w mediach społecznościowych podwójne zdziwienie. Wszystkich zaskoczył nie tylko fakt, że blogerka przyznała się do zabiegu, ale też, że... w ogóle go zrobiła! Wszyscy pisali wówczas, że Maff ma naturalnie duże i pełne usta i zabieg ten nie był jej zupełnie potrzebny.

Czytaj także: MAFFASHION I JEJ FRYZURA - MAŁA ZMIANA, WIELKI EFEKT! (FOTO)

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego mają to do siebie, że trzeba je powtarzać. Z czasem usta nim powiększone stają się nieco mniejsze i wymagają lekkich poprawek. Zapewne właśnie to jest przyczyną tego, że usta niektórych gwiazdek (Khloe Kardashian, Kylie Jenner rosną do niebotycznych rozmiarów.

Czytaj także: Maffashion NIE MOŻE mieć teraz dzieci?! Dramatyczne wyznanie!

Wygląda na to, że na dopełnienie ust kwasem hialuronowym zdecydowała się także Maffashion. Jej fani zauważyli, że na nowych zdjęciach są znacznie większe niż ostatnio.


Czy znowu powiększyłaś usta?

Jednak czasem warto poprawiać prawie doskonała naturę. Pięknie Ci z tymi ustami, nie mogę się napatrzeć i uwierzyć ze to ta sama dziewczyna co na zdjęciach sprzed lat ❤

Ludzie naprawdę nie macie czego komentować. Nie wasza sprawa co sobie poprawi lub zrobi lub czego nie zrobi zawsze wygląda dobrze i jest piękna i świetnie wygląda
- brzmiały komentarze. Rzeczywiście jest coś na rzeczy?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (15): sortuj