Odchudzaj się po okiem specjalisty

przejdź do komentarzy
odchudzanie odchudzanie/Natur House

Dobrze, czyli bezpiecznie i mądrze.

Odchudzanie się to nierzadko niekończąca się historia wzlotów i upadków, próbowania nowych diet, połączona z okresami powrotu do dawnej wagi, spadku motywacji i późniejszego podwójnego wysiłku. Przez odchudzanie można stracić czas i zdrowie.

Prawdą jest jednak, że odchudzanie pod okiem specjalisty daje rezultaty najlepsze i najtrwalsze. Jeśli planujesz zmiany w odżywianiu, lepiej przeprowadź je pod okiem dietetyka, który dostosuje dietę do Twoich potrzeb.


Może więc zamiast próbować kolejnej diety-cud z magazynu lepiej umówić się na wizytę? KLIKNIJ TUTAJ i zostaw swoje dane, a specjaliści z Natur House oddzwonią i ustalą dogodny dla Ciebie termin spotkania.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj
 • Avatar użytkownika rosignano
  rosignano 05-03-17, 22:12 cytuj
  poważnie 3kg w 14dni? rewelacyjna ta dieta! jakby i mi tak ładnie spadały kilogramy, to byłoby ekstra... ile czekałaś na pierwszą konsultację?
  Zobacz moje komentarze i profil
 • gość: mimosa 02-03-17, 12:14 cytuj
  -3 kg póki co, także mogę polecic :D chyba się szarpne na druga rozpiske
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • Avatar użytkownika rosignano
  rosignano 26-02-17, 14:38 cytuj
  no prosze, to nawet mam placówkę niedaleko. ja to chyba sobie trochę pochodzę na takie konsultacje, bo myślę że taki 2-tygodniowy system będzie dla mnie bardzo motywujący
  Zobacz moje komentarze i profil
 • gość: mimosa 21-02-17, 11:01 cytuj
  w lux medzie, miałam konsultację i rozpiska diety na dwa tygodnie, może jeszcze se później dokupie, ale póki co wystarczy bo przynajmniej wiem w jakim kierunku mam iść :)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • Avatar użytkownika rosignano
  rosignano 17-02-17, 17:36 cytuj
  ja już próbowałam sama i co? efekt jojo gonił efekt jojo, a gdzie tak za 200zł znalazłaś można wiedzieć? wydaje mi się, że to byłby dla mnie bardzo motywujący system, jakby ktoś mnie tak sprawdzał co konsultację. może to głupie no, ale chyba tak działa psychika
  Zobacz moje komentarze i profil
 • gość: mimosa 08-02-17, 11:06 cytuj
  Przecież to nie są jakieś ogromne koszta żeby skonsultować się z dietetykiem i dostać jakąś rozpiskę z dietą, ja znalazłam nawet za jakieś tam dwie stówki, a przynajmniej wiadomo, że nie zaburzy się gospodarki organizmu i nie narobi więcej szkody niż pożytku..
  Nie masz konta? Zarejestruj się!