Oburzeni fani Lady Gagi oskarżają ją o kopiowanie Kim Kardashian! Wyglądają...

przejdź do komentarzy
kim kardashian kim kardashian/© Instagram

"Straciłaś w moich oczach szacunek!"

Nie jest tajemnicą, że Kim Kardashian kocha konturowanie. Pokochała także swój platynowy kolor włosów. Okazało się, że nie tylko ona. Kilka dni temu Lady Gaga opublikowała zdjęcie na Instagramie. Perfekcyjne konturowanie i jasny kolor włosów spowodowały, że użytkownicy mediów społecznościowych okrzyknęli ją klonem Kim Kardashian.

Gaga, która w zasadzie od zawsze walczyła z ideą ślepego podążania za nieistniejącymi ideałami, najwyraźniej zraniła uczucia swoich fanów. Zareagowali natychmiast. Pod zdjęciem popłynęły komentarze oskarżające ją o kopiowanie Kim Kardashian.

Oczywiście, Kim Kardashian to nie jedyna blondynka, która stosuje konturowanie. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że to ona wypromowała i skapitalizowała ekstremalne konturowanie, można śmiało stwierdzić, że autor looku Gagi, delikatnie inspirował się Kim.

ZOBACZ TEŻ: BYŁA ASYSTENTKA KIM KARDASHIAN KOMENTUJE ROZSTANIE Z CELEBRYTKĄ! BĘDZIE SKANDAL?

Gaga wcale nie wygląda źle na tym zdjęciu, ale w tej dyskusji niestety nie chodzi wyłącznie o jej wizerunek. Artystka od lat promowała swoją charakterystyczną urodę, mając za nic otaczające ją standardy narzucane przez show-biznes.

Stojąc murem za tymi, którzy walczą z kompleksami i udowadniając, że nikt nie jest idealny, dawała im pewnego rodzaju nadzieję. Była wzorem do naśladowania. Fakt, że nawet na chwilę zapragnęła przeistoczyć się w królową sztuczności, mógł zaboleć wielu z nich.

Chyba na chwilę zapomniała, że jako jedna z ikon współczesnej popkultury niesie na swoich plecach brzemię odpowiedzialności. Możemy mieć tylko nadzieję, że taka zachcianka (celowa lub nie) skończy się dobrze zarówno dla niej, jak i fanów na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ: WOW! PORA NA KOLEJNĄ ROZNEGLIŻOWANĄ SESJĘ! KIM KARDASHIAN POZUJE W... BROKACIE!

Widzicie to podobieństwo?
That highlighter though.... Medium Kit on kkwbeauty.com @kkwbeauty

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)Blondie

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!