Obserwatorzy do Mai Bohosiewicz: Co Ty bierzesz że jesteś taka walnięta? (FOTO)

przejdź do komentarzy
maja bohosiewicz maja bohosiewicz/Instagram (majabohosiewicz) / KAPiF

Aktorka jak zwykle ma świetną odpowiedź.

Instagramowych szaleństw Mai Bohosiewicz ciąg dalszy. A tak właściwie to jej szczerych do bólu wpisów. Jeżeli jeszcze nie obserwujecie młodszej siostry Sonii Bohosiewicz to szczerze zachęcamy do "zalajkowania" jej profilu. Tak, codzienna dawka śmiechu gwarantowana!

ZOBACZ: WOW! 2 TYGODNIE PO PORODZIE, A MAJA BOHOSIEWICZ ZACHWYCA FIGURĄ I...

Dzień bez Mai to dzień stracony. Te z Was, które ją obserwują, z pewnością wiedzą, że głupie miny i ogromny dystans do siebie to coś, co nie jest jej obce. Obserwatorzy często pytają ją: "co ty bierzesz że jesteś taka walnięta?". Bohosiewicz postanowiła odpowiedzieć.

Kocham ten różowy świat. Wącham ją namiętnie żeby zapisać na perfumowej karcie pamięci zapach dzidziusia. Niesamowite uczucie. Mieć na rękach cały świat. No dobra. Pół świata. Drugie pół trzyma mnie za kolano. Dzieci są zajebiste. Bycie rodzicem jest zajebiste. Dostaje od was wiadomości o treści "co ty bierzesz że jesteś taka walnięta?". Kochani, sztacham się tymi małymi śmierdziuchami, czerpie ze skakania po kałużach, porywa mnie każdy uśmiech, napędza słodkie #mamamammamamama wykrzykiwane w łóżku, daje kopa skakanie na trampolinie i nowe skillsy w kuchni w robieniu ciapek nazywanych u nas BIOMASA! Nie ma macierzyństwa bez poświęceń, uśmiechu i energii!! Viva la Matki!!! Juhuuuuu - napisała na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: MAJA BOHOSIEWICZ O SWOIM PARTNERZE: SZCZĘŚCIARA ZE MNIE!

Spodziewałyście się tego?Kocham ten różowy świat. Wącham ją namiętnie żeby zapisać na perfumowej karcie pamięci zapach dzidziusia. Niesamowite uczucie. Mieć na rękach cały świat. No dobra. Pół świata. Drugie pół trzyma mnie za kolano. Dzieci są zajebiste. Bycie rodzicem jest zajebiste. Dostaje od was wiadomości o treści "co ty bierzesz że jesteś taka walnięta?". Kochani, sztacham się tymi małymi śmierdziuchami, czerpie ze skakania po kałużach, porywa mnie każdy uśmiech, napędza słodkie #mamamammamamama wykrzykiwane w łóżku, daje kopa skakanie na trampolinie i nowe skillsy w kuchni w robieniu ciapek nazywanych u nas BIOMASA! Nie ma macierzyństwa bez poświęceń, uśmiechu i energii!! Viva la Matki!!! Juhuuuuu #momslife #familycomesfirst #breastfeeding #babyfashion #momlife

Post udostępniony przez Stara Dzidziutków (@majabohosiewicz)Obserwatorzy do Mai Bohosiewicz: Co Ty bierzesz że jesteś taka walnięta? (FOTO)

Obserwatorzy do Mai Bohosiewicz: Co Ty bierzesz że jesteś taka walnięta? (FOTO)

Obserwatorzy do Mai Bohosiewicz: Co Ty bierzesz że jesteś taka walnięta? (FOTO)

Obserwatorzy do Mai Bohosiewicz: Co Ty bierzesz że jesteś taka walnięta? (FOTO)

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (11): sortuj