O tej nastoletniej projektantce mówi cały świat!

przejdź do komentarzy
kyemah mcentyre kyemah mcentyre/YouTube

Zrobiła coś niezwykłego, szykując się na bal maturalny.

Razem z rozpoczęciem sezonu licealnych balów w USA w Internecie zaczyna się roić od zdjęć o balowych kreacji, w których nastolatki udały się na imprezy. Nie da się ukryć - najczęściej kontekst tych informacji nie jest pozytywny. Nie tym razem...

Wszystko za sprawą niesamowitego projektu stworzonego przez Kyemah McEntyre. 18-latka z ewidentnym zacięciem do mody postanowiła samodzielnie zaprojektować swoją balową kreację. Był to strzał w dziesiątkę!

ZOBACZ TEŻ: Tak, ta sukienka okazała się być zbyt nieprzyzwoita...

Czerwona suknia z głębokim dekoltem w kształcie litery "V", z długimi rękawami, ozdabiana wzorami inspirowanymi afrykańską kulturą po prostu podbiła Internet. Trudno się dziwić - projekt jest po prostu fenomenalny. Równocześnie jest on wyjątkowo dojrzały i przemyślany, jak na jego nastoletnią autorkę.

Projekt Kyemah do życia został powołany przy udziale markellscloset.com. Marka Markell uszyła suknię dla nastolatki wg jej pomysłu.

Tej sukni naprawdę można pozazdrościć! Być może już niedługo nie będzie to jedyny tak sławny projekt Amerykanki. Nastolatka myśli oczywiści o karierze w branży modowej. Teraz ma do niej niezły start.

Zobaczcie!


O tej nastoletniej projektantce mówi cały świat!

O tej nastoletniej projektantce mówi cały świat!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!