O czym świadczy skan mózgu Ariany? Artystka tłumaczy dlaczego go zamieściła

przejdź do komentarzy
ariana grande ariana grande/instagram.com/arianagrande

Fani są przerażeni!

Głośny zamach w Manchesterze po koncercie Ariany Grande był tragiczny w skutkach - zginęły 23 osoby, wiele innych zostało rannych a jeszcze inni do dziś cierpią przez to wydarzenie na zespół stresu pourazowego. Dotknął on również samą artystkę, która wielokrotnie mówiła o tym publicznie. Ari ponownie odniosła się do tego tematu za pomocą zdjęć skanu swojego mózgu. Co takiego oznaczają?

ZOBACZ TEŻ: DIAMENTOWE ZĘBY ARIANY GRANDE. OTO DLACZEGO POWINNYŚMY O NICH POROZMAWIAĆ...

Na pierwszy rzut oka widać spore zmiany w mózgu. Artystka twierdzi, że wszystkiemu winny jest PTSD, czyli zespół stresu pourazowego. Grande twierdzi, że od tamtego czasu nieustannie potrzebuje wsparcia specjalistów. Mówi też, że odczuwa niepokój, często jest wyczerpana i ma problemy z podniesieniem się z łóżka.


O czym świadczy skan mózgu Ariany? Artysta tłumaczy dlaczego je zamieściła


Artystka wspomniała też, że od tragicznego koncertu miała różne myśli oraz traumy fizyczne czy emocjonalne. Wielokrotnie borykała się z napadami stresu, które nie pozwalały jej normalnie oddychać czy funkcjonować.


Obecnie, jak twierdzi, jest w dobrym stanie dzięki temu, że nie bała się poprosić i przyjąć oferowaną pomoc. Szczególnie że rok 2018 przyniósł jej kolejną tragedię, jaką była śmierć jej byłego chłopaka - Mac’a Miller’a.

Mówię szczerze, że terapia uratowała mi życie. Jeśli boisz się poprosić o pomoc, przestań. Nie musisz przechodzić przez to sam i nie musisz cierpieć. Mnie czeka jeszcze długa droga, ale najważniejsze, że teraz jestem świadoma tego, że mogę się wyleczyć.
- napisała artystka na swoim twitterze.


Tym samym Ariana zaapelowała do swoich fanów, by nie tylko nie bali się rozmawiać o tym, co ich boli, lecz także uważnie słuchali tego, co mówi ich ciało oraz głowa.

ZOBACZ TEŻ: SZOK! Ariana Grande pokazała swoje NATURALNE włosy

Wiedziałaś, że Ariana ma takie problemy ze zdrowiem?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!