Nowy trend w Hollywood - stylista...

przejdź do komentarzy
beyonce beyonce/PR Photos

...Peruk. Gwiazdy coraz częściej sięgają po gotowe fryzury.

Stylista peruk może brzmieć trochę dziwne, ale fakty są takie, że ta profesja spotyka się z coraz większym zainteresowaniem ze strony gwiazd. Coraz więcej znanych kobiet obok specjalistów od układania naturalnych włosów, makijażu, stroju, paznokci, a nawet brwi i rzęs, zatrudnia też stylistę peruk.

Gwiazdy coraz chętniej sięgają po peruki. Skąd ten trend? Scott-Vincent Borba, makijażysta i prawdziwy biznesmen jeśli chodzi o rynek kosmetyczny, tłumaczy to tak:

- Gwiazdy są coraz bardziej zajęte. Gościnne występy, wywiady, promocje produktów, sesje, nagrania, koncerty czy praca na planie filmowym - może się wydawać, że życie gwiazd to sielanka, ale tak naprawdę mają bardzo napięty grafik. Kiedy kilka dni pod rząd trzeba pokazać się publicznie i olśnić zebranych, czasami nie wystarczy makijaż i piękna kreacja. Włosy to jedna z tych rzeczy, które zauważamy u osoby jako pierwsze. I tutaj mamy sedno sprawy.

Niektórzy uważają, że gwiazdom nie wypada być "nudnym" w kwestii fryzury. Peruki dają tutaj ogromną różnorodność bez ryzyka niszczenia włosów farbowaniem i agresywną stylizacją. Wiele piosenkarek i aktorek ma naturalnie słabe włosy, które dodatkowo zostały zniszczone przez lata zabiegów stylizacyjnych. Te panie najczęściej decydują się na peruki. Ładnie wyglądająca peruka to też droga peruka i zarazem taka, która wymaga odpowiedniego utrzymania. Stąd zainteresowanie stylistami peruk
- mówi.

Takich specjalistów mają już Beyonce i Jennifer Lopez, które posiadają bardzo pokaźne kolekcje peruk. Czy faktycznie coraz więcej gwiazd będzie sięgało po ten trik?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!