Nowy serwis hotmoda.pl!

przejdź do komentarzy
hotmoda.pl hotmoda.pl/mat. prasowe

Pierwszy serwis umożliwiający stały kontakt ze stylistkami i oferujący zakup wybranych produktów!

Magazyn HOT Moda przygotował dla czytelniczek niespodziankę. Dostępny jest już w sieci serwis magazynu HOT Moda – nowy portal modowy umożliwiający kontakt ze stylistkami magazynu oraz oferujący możliwość zakupu wybranych produktów. Platforma pomoże zaoszczędzić czas poświęcany na zakupy oraz ułatwi wyrazić swój własny, niepowtarzalny styl. Uruchomienie serwisu wspiera pierwszy numer wydania specjalnego magazynu. W serwisie hotmoda.pl można znaleźć rekomendacje stylistek, ale również uzyskać spersonalizowane porady modowe. Platforma zawiera również bazę ofert rabatowych poszczególnych sklepów w sieci.

Serwis umożliwia stały kontakt ze stylistkami redakcji magazynu oraz zakup rekomendowanych przez redakcję ubrań, akcesoriów i kosmetyków. Serwis jest naturalnym rozwinięciem pozycjonowania magazynu HOT Moda i hasła “Nasi styliści pracują dla Ciebie.” Jego treści pozwolą połączyć to, co dzieje się w świecie mody z tym, co dostępne jest w sklepach. Stylistki przedstawiać będą nowości, trendy oraz spersonalizowane stylizacje.

Wprowadzenie platformy hotmoda.pl połączono z ukazaniem się pierwszego numeru wydania specjalnego magazynu, który będzie dostępny w sklepach do końca 2015 roku. Wszystkie produkty w nim przedstawione można kupić poprzez sklep w serwisie hot moda.pl. Każdy produkt w magazynie zawiera unikalny kod, który przekieruje czytelnika do wybranego produktu online.

Platforma oferuje dostęp do produktów starannie wyselekcjonowanych przez stylistów HOT Moda, na dziś już z ponad 68 sklepów.
Łącznie w sklepie dostępnych jest ponad milion produktów.

W pierwszym kwartale nowego roku serwis zostanie rozszerzony o kolejne, innowacyjne funkcjonalności, wspierające trafność procesu zakupowego. Merytoryczny nadzór nad platformą sprawuje zespół stylistek magazynu HOT Moda.

Projekt został zrealizowany z firmą AIKELO sp. z o.o. (aikelo.com), specjalizującą m.in w budowaniu portali z elementami grywalizacji.


Tematy wydania specjalnego magazynu HOT Moda:

• Najlepsze adresy sklepów internetowych
• Wybór najciekawszych ubrań i akcesoriów z Internetu
• Trendy prosto z wybiegów
• Gwiazdy Instagrama, czyli kto na nim rządzi
• Zima w mieście - najmodniejsze ciepłe okrycia
• Vintage w sieci – sprawdzone, polecane
• Polscy projektanci
• Stylizacje na wieczór
• Must have sezonu – mini spódnica, minisukienka, marynarka, bluza, cygaretki
• Modowe portale – selekcja sklepów z wielką modą
Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!