Nowy podkład Clinique Stay Matte

przejdź do komentarzy
stay matte oil free makeup stay matte oil free makeup/Clinique

Rewolucja w dziedzinie podkładów matujących?

Marka Clinique proponuje kolejną nowość stworzoną z myślą o właścicielkach cery tłustej i mieszanej - mowa o nowoczesnym podkładzie Stay Matte Oil-Free MakeUp.

Głównym zadaniem tego podkładu jest oczywiście matowienie cery oraz ukrycie rozszerzonych porów, które są częstym problemem w przypadku skóry tłustej i mieszanej. To jednak nie wszystko - podkład ma jednocześnie dawać maksymalnie naturalne wykończenie - bez efektu płaskiej, teatralnie zmatowionej maski.

Po nałożeniu kosmetyku cera ma sprawiać wrażenie jedwabiście świeżej i rozświetlonej, a co najważniejsze - według zapewnień producenta efekt ten ma utrzymywać się przez cały dzień, niezależnie od temperatury i wilgotności powietrza - podkład testowany był w pomieszczeniach, w których temperatura wynosiła 31 stopni Celsjusza, wilgotność powietrza oscylowała natomiast w granicach 80%. Warto też wspomnieć, że podkład pozbawiony jest substancji zapachowych, był także testowany przez zespoły alergologów i okulistów.

Stay Matte Oil-Free MakeUp ma trafić do sprzedaży już w maju. Cena sugerowana dla rynku europejskiego jest niestety dość wysoka - ma wynosić 29€ za tubkę o pojemności 30ml.

Miałyście już wcześniej styczność z podkładami marki Clinique? Jakie są Wasze odczucia? Skusicie się na tę nowość?Nowy podkład Clinique Stay Matte

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!