Nowy model butów od Christiana Louboutina

przejdź do komentarzy
peace of shoe peace of shoe/Christian Louboutin

Całkowity dochód z jego sprzedaży zasili konto fundacji.

Christian Louboutin posiada nie tylko ogromny talent, ale także i wielkie serce. Projektant stworzył zupełnie nowy model pantofli, z którego sprzedaży 100% dochodu zasili konto fundacji charytatywnej Grameen Foundation. Organizacja ta wspiera potrzebujące osoby z najbiedniejszych rejonów świata pomagając im w założeniu własnego, małego biznesu, dzięki czemu mogą polepszyć swój status materialny o własnych siłach.

Louboutin dowiedział się o istnieniu tej fundacji po przeczytaniu książki profesora Muhammeda Yunusa zatytułowanej Creating the Wolrd Without Poverty (Tworzenie świata bez ubóstwa). Projektant postanowił pomóc, wykorzystując do tego swój prestiż.

Satynowe buty typu peep-toe noszą nazwę Peace of Shoe i sprzedawane są w cenie 1,495$. Jak na razie wyprodukowano tylko 33 pary tych butów, a każda z nich ma swój numer i własnoręczny podpis projektanta. Niewykluczone jednak, że jeśli ten model spotka się z zainteresowaniem ze strony klientek Louboutina, to w sprzedaży pojawią się kolejne pary.Peace of Shoe

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!