Nowy kolor włosów - jak go wybrać?

przejdź do komentarzy
matrix matrix/

Poznaj linię American Blondes od Matrixa!

Wybór koloru włosów bywa trudny, zwłaszcza jeśli dokonujemy go same, bez profesjonalnej porady. Często brakuje nam odwagi aby dokonać radykalnych zmian w swoim wyglądzie. Jeśli jednak chciałabyś coś w sobie zmienić, najlepiej zrobić to w czasie wakacji. To najmniej oficjalny czas w roku - idealny na małe szaleństwa!

Czym się kierować wybierając kolor?

Przede wszystkim wybierz się do profesjonalnego gabinetu. Latem decydujemy się raczej na jaśniejsze kolory, a rozjaśnianie kosmyków domowymi sposobami bardzo często niszczy włosy. U fryzjera dowiesz się także, jaki kolor będzie najlepszy dla ciebie! Jeśli mimo to będziesz miała wątpliwości, właśnie z myślą o tobie marka Matrix stworzyła wyjątkową aplikację Matrix Color Lounge, dzięki której sprawdzisz, jaka fryzura najlepiej podkreśli twoją urodę.

Blond niejedno ma imię…

Jeśli uważasz, że blond to banalny odcień, poznaj najnowsze trendy marki Matrix. Czy wiesz, że według marki Matrix blond to nie tylko jasne kosmyki, ale także kolor uważany przez nas za jasny brąz? Według poniższej podziałki blond zaczyna się już od poziomu 6 w górę.

Nowy kolor włosów - jak go wybrać?

Nowa linia American Blondes to wyjątkowe, soczyste odcienie prosto z ulic i plaż Miami, Chicago, Texasu i Californii. Będziesz w nich wyglądała dziewczęco i wakacyjnie nie tylko latem!

Nowy kolor włosów - jak go wybrać?

California Blonde

Nowy kolor włosów - jak go wybrać?

Miami Blonde

Nowy kolor włosów - jak go wybrać?

Texas Blonde

Nowy kolor włosów - jak go wybrać?

Chicago Blonde


Linia American Blondes to najgorętsze blondy w tym sezonie! Idealne zarówno dla osób chcących radykalnie zmienić kolor, jak i dla kobiet potrzebujących delikatnej koloryzacji czy rozjaśniania.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!