Nowy gadżet do ozdabiania paznokci (FOTO)

przejdź do komentarzy
barbie doll'd up nails digital printer barbie doll'd up nails digital printer/Mattel

Nadaje się dla dużej i małej dziewczynki.

Dziś prezentujemy Wam ciekawostkę - gadżet firmy Mattel o nazwie Barbie Doll'd Up Nails Digital Printer, na którego punkcie mają oszaleć z radości dziewczynki i ich mamy.

Ta elektroniczna drukarka - w cenie 180 dolarów - oferuje możliwość wykonania ponad 1000 ozdób naklejanych bezpośrednio na paznokcie.

Sprzęt instalujemy tak jak każdą biurową drukarkę, wgrywamy do komputera PC oprogramowanie i możemy zaczynać zabawę z córką/siostrą/córką siostry/samą sobą.

Na paznokcie nakładamy lakiery dostarczone w zestawie, a następnie decydujemy, jaki wzorek ma się pojawić na płytce. Ustalamy też, w którym miejscu pojawi się nadruk, co przydaje się w przypadku większych paznokci dorosłych dziewczynek.

Wydruk naklejki trwa parę sekund, jednak nie jest to koniec pracy nad wyglądem paznokcia. Po wyjęciu dłoni z drukarki pora na samodzielne już usunięcie tuszu ze skórek i pomalowanie paznokci warstwą lakieru.


Oprócz przygotowanych wzorów istnieje możliwość wgrania swoich obrazków. Oczywiście efekt końcowy nie może równać się do pracy profesjonalistów, jednak dostarcza z pewnością dużo zabawy młodszym i starszym fankom ozdabianych paznokci.

Strona produktu jest dostępna tutaj.

Jak Wam się podoba taki gadżet?

Rzeczywisty efekt przed poprawkami

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!