Nowy Alcatel A5 LED - telefon, który zmienia się za dotknięciem dłoni!

przejdź do komentarzy
telefon telefon/

Pod koniec kwietnia w Paryżu marka Alcatel po raz pierwszy zaprezentowała swój innowacyjny model telefonu A5.

Jako pierwsi nowy model telefonu mieli okazję przetestować znani influencerzy z całego świata. Z Polski udało się to między innymi chłopakom z WiP Bros i vlogerce występującej na YouTubie pod nickiem Majucha.

 

 

Na czym polega innowacyjność tego urządzenia? Przede wszystkim, za sprawą pierwszej ledowej obudowy, która sprawia, że ten smartphone się świeci. Telefon mieni się kolorami na wiele różnych sposobów. Dostępna jest w nim także funkcja prostych animacji, które reagują na powiadomienia czy przychodzące wiadomości. Aplikacja oferuje również wiele efektów w ramach Light Show. Dlatego jest to doskonała propozycja dla fanów gadżetów, którzy nie lubią nudnych i przewidywalnych urządzeń. Nie musisz już zastanawiać się podczas zakupu smartphone`a, jaki kolor wybrać - teraz możesz zmieniać go codziennie. 

Ciekawostka jest również to, że ten model oferuje aplikację Color Catcher 2.0, która charakteryzuje się tym, że dostosowuje motyw tapety do otoczenia. Wystarczy poprzez aparat ująć w kadrze dany element rzeczywistości, a system sam odnajdzie i ustawi odpowiedni motyw, utrzymany w tych samych kolorach.

 

 

Ten model Alcatel A5 LED jest dostępny w Polsce od maja, w atrakcyjnej cenie 899 zł. Przystępna cena w zamian za ciekawe, ultranowoczesne rozwiązanie, bardzo sprawnie funkcjonujący system Android i całkowicie unikatowy efekt.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!