Nowe oblicze kobiecej pielęgnacji! Wygraj Philips VisaPure!

przejdź do komentarzy
pielęgnacja twarzy i dekoltu pielęgnacja twarzy i dekoltu/materiały prasowe

Poznajcie urządzenie do oczyszczania skóry twarzy, szyi i dekoltu Philips VisaPure!

Czysta i piękna skóra to marzenie każdej kobiety, które nieraz spędza sen z powiek niejednej z nas. Jeśli i Wy poszukujecie idealnego sposobu na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, mamy dla Was pewne rozwiązanie! Przeczytajcie nasz artykuł i weźcie udział w konkursie! Do wygrania urządzenie Philips VisaPure! Gwarantujemy, że codzienna pielęgnacja jeszcze nigdy nie była tak prosta i przyjemna!

Zastanawiasz się czym właściwie jest Philips VisaPure?

Philips VisaPure to urządzenie, które umożliwi Ci delikatne, ale przy tym niezwykle dokładne oczyszczenie skóry twarzy, szyi i dekoltu w sposób o wiele skuteczniejszy niż w przypadku używania do mycia zwykłej wody . Poza tym VisaPure to w pełni wodoodporne urządzenie, które jako jedyne na świecie urządzenie czyszczące, wyposażone jest w innowacyjną technologię Dual Motion– ruch obrotowo-wibrujący. Co to oznacza? Jeszcze lepsze oczyszczenie! Wibracje rozbijają nagromadzone na powierzchni skóry zanieczyszczenia, złuszczony naskórek oraz pozostałości makijażu. Dodatkowo wibracje działają odprężająco na skórę.

Efekt?

Oczyszczona i pobudzona do odnowy skóra, która jest optymalnie przygotowana na przyjęcie produktów pielęgnacyjnych, takich jak kremy czy maseczki!

Nowe oblicze kobiecej pielęgnacji! Wygraj Philips VisaPure!


Jak używać VisaPure?

Urządzenie VisaPure możesz użyć do gruntownego oczyszczania trzech głównych partii twarzy: strefy T, lewego i prawego policzka oraz szyi i dekoltu. Poza tym, co 20 sekund urządzenie powiadomi Cię, że już czas przejść do kolejnego obszaru! A dla zapewnienia optymalnych efektów, urządzenie VisaPure posiada dwa ustawienia prędkości.

Philips VisaPure wyposażone jest również w zestaw dwóch wymiennych szczoteczek (normalną i delikatną), które można rozszerzyć o dodatkowe, w zależności od typu i potrzeb skóry. Do codziennego stosowania używaj szczoteczki głęboko oczyszczającej, przeznaczonej do wszystkich typów skóry, która pozwoli głęboko ją oczyścić i zredukować zaskórniki albo szczoteczkę do skóry suchej lub bardzo wrażliwej. Dodatkowo dostępna jest także szczoteczka peelingująca dla wszystkich typów skóry, przeznaczona do stosowania maksymalnie 2 razy w tygodniu!

Zobaczcie również film, w którym aktorka Anna Dereszowska opowiada o produkcie Philips VisaPure!Sugerowana cena urządzeń wynosi:

Visa PureSC5275/10- 679 PLN


Dodatkowe szczoteczki do VisaPure:

Nasadka SC5990/10 (normalna)- 39 PLN
Nasadka SC5991/10 (delikatna) - 49 PLN
NasadkaSC5993/10(bardzo delikatna)-59 PLN
Nasadka SC5992/10(peelingująca)- 69 PLN
NasadkaSC5996/10(głęboko oczyszczająca)-69 PLN

Produkt dostępny jest w perfumeriach Douglas.

UWAGA, KONKURS!

Wygraj jeden z 3 urządzeń Philips VisaPure!

Wystarczy, że odpowiesz na pytania:

Ile razy w trakcie poniższego filmu pojawia się słowo "oczyszczanie"?

oraz

W jaki sposób dbasz o swoją skórę twarzy i dlaczego to właśnie Ty powinnaś wygrać Philips VisaPure?


Zgłoszenie prześlij na adres:

visapure_zeberka@marquard.pl

Czekamy na nie do: 04.05.2015!

Powodzenia!

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.


Nowe oblicze kobiecej pielęgnacji! Wygraj Philips VisaPure!


Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!