Nowa reklama Primark zaskakuje. Modelką jest dziewczyna po amputacji nogi

przejdź do komentarzy
ciało ciało/instagram@primark

Ma niesamowicie piękną twarz.

W zeszłym roku u Bernadette Hagas zdiagnozowano bardzo rzadką odmianę raka, w następstwie czego lekarze musieli amputować jej nogę. Historia ta ma jednak szczęśliwe zakończenie. Po okresie rehabilitacji dziewczyna zdecydowała, że zostanie modelką. Podpisała kontrakt z agencją, a dziś jest twarzą jednej z najbardziej popularnych modowych marek.

Bernadette wzięła udział w kampanii marki Primark z okazji premiery filmu Toy Story 4, która odbędzie się tego lata. praca z całą ekipą była świetną zabawą. Spędziłam cudownie czas. To była dla mnie niesamowita okazja. tłumaczy dziewczyna.

TYTUŁ

23-latka zawsze podkreśla jak dużą rolę w jej powrocie do zdrowia odegrali przyjaciele i rodzina. Kiedy dowiedziała się, że choruje na bardzo rzadki nowotwór tkanki to właśnie najbliżsi wspierali ją w chorobie i zaraz po niej, zachęcając, by realizowała swoje marzenia.


Delikatna uroda dziewczyny, jasne włosy i duże niebieskie oczy sprawiają, że ma bardzo dobre predyspozycje do bycia modelką, dlatego gdy powiedziała o swoich planach rodzinie, zyskała wiele wsparcia, dzięki czemu teraz realizuje kolejne cele i projekty.

TYTUŁ


ZDJĘCIA


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!