Nowa moda na Instagramie. Upnij włosy w kształt... wazonu. Podejmujecie wyzwanie?

przejdź do komentarzy
trendy trendy/© Instagram

Te dziewczyny robią to genialnie!

Na rynku beauty od kilku miesięcy kiełkuje pewien wyraźny wzorzec. Ostatnie okładki magazynu Vogue z Beyonce i Rihanną (amerykańskie i brytyjskie wydanie) oraz fryzury stworzone na pokaz mody Rodarte wiosna-lato 2019 to najlepsze przykłady na to, że w przyszłym roku nasze fryzury będą bogate w kwiaty. Kanadyjska blogerka wymyśliła szczególnie interesujący sposób na wypromowanie tego trendu w mediach społecznościowych.

Wszystko zaczęło się od kilku zdjęć Taylor R. na Instagramie. Z włosów blogerki upięty jest… wazon. Jej długie pasma rzeczywiście przypominają lewitujący wazon, w który wpięty jest bukiet prawdziwych kwiatów. Podpis do zdjęcia? Bądź prawdziwie przełomowa. Noś się kwieciście.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETY POKAZUJĄ SWOJE ZNAMIONA NA INSTAGRAMIE. SĄ INSPIRACJĄ DLA INNYCH

Blogerka owinęła włosy wokół plastikowej butelki. Użyła kilku gumek, aby zabezpieczyć butelkę, a także uzyskać określony kształt. Po włożeniu końcówek do górnej części butelki dodała tam kilka kwiatów i voila. Moda, drogie panie.

Okazało się, że dziewczyna bardzo szybko zainspirowała inne kobiety. Instagram tonie od zdjęć z wazonami. Do zabawy dołączają się ludzie z Hongkongu, Norwegii, Malezji i innych zakątków świata.

ZOBACZ TEŻ: TE NIEZWYKŁE WARKOCZE DNA TO TERAZ NAJGORĘTSZY TREND NA INSTAGRAMIE!


Czy wy też nie możecie oprzeć się pokusie #FlowerVaseHair?

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj