Nowa kampania #myrealselfseptember podbija instagram!

przejdź do komentarzy
myrealselfseptember myrealselfseptember/instagram.com/amymaxine

My jesteśmy w niej zakochane i jesteśmy pewne, że Wy ją też pokochacie!

Wydawałoby się, że wszystko co naturalne i zwyczajne nie ma zupełnie szans na to, by podbić instagram. A jednak - nowa kampania #myrealselfseptember powoli, acz skutecznie zachęca kolejne kobiety do brania udziału w promowaniu prawdziwej i naturalnej twarzy.

ZOBACZ TEŻ: SARA BORUC POKAZAŁA, JAK WYGLĄDA BEZ MAKIJAŻU! NATURALNIE PIĘKNA? (FOTO)

Pionierką kampanii jest @niathelight, która jako pierwsza opublikowała post z hashtagiem #myrealselfseptember. Poprosiła o naturalne zdjęcia, bez makijażu, filtrów i bez interwencji Photoshopa. Na swoim instagramie zamieściła filmik z podpisem:

Czas na wyzwanie! Myślę, że Social Media przestrzeń pełna pięknych zdjęć, które pomagają nam się łatwo ukrywać za filtrami i z pomocą aplikacji zmieniają naszą wersję NAS SAMYCH. Zazwyczaj mocno ingerowałam w swoją urodę, zanim zamieściłam zdjęcie, ale teraz, gdy wchodzę na swój profil, ledwo poznaję siebie. Właśnie dlatego w tym miesiącu będę dzielić się z Wami swoimi naturalnymi zdjęciami, bez makijażu i interwencji narzędzi komputerowych. Bardzo zachęcam Cię, byś do mnie dołączyła pod hashtagiem #MyRealSelfSeptember. Z niecierpliwością czekam, by poznać Was wszystkie!


Post pojawił się zaledwie 5 dni temu, a kobiecie odpowiedziało już prawie 100 innych kobiet z całego świata.

ZOBACZ TEŻ: MAGDALENA CIELECKA PROMUJE NATURALNE PIĘKNO. POKAZAŁA SIĘ BEZ MAKIJAŻU

Serdecznie zachęcamy i Ciebie do wzięcia udziału w tej kampanii. Nie ma niczego piękniejszego niż naturalność! Do dzieła!


Nowa kampania #myrealselfseptember podbija instagram!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (2): sortuj
  • gość 06-09-18, 19:30 cytuj
    Jak zwykle piszecie bzdury. Alicia Keys juz od dawna to promuje ale o niej jakos nie piszecie!
  • gość: bubu 06-09-18, 16:23 cytuj
    no okej, ale wstawia to kobieta, która nie ma sobie nic do zarzucenia, ma piekną cerę i zrobiła zdjęcie tak żey wyjśc na nim świetnie i nie potrzebować filtrów. czyli nie rozumiem sensu akcji...