Nowa gwiazda internetu: Iskra Lawrence pokazuje fałdki!

przejdź do komentarzy
iskra lawrence iskra lawrence/Instagram

25-letnia modelka ma w nosie retusz.

Wyretuszowane zdjęcia Kylie Jenner i Kim Kardashian powoli będą musiały ustąpić miejsca tym naturalnym.

Nową gwiazdą sieci jest 25-letnia Iskra Lawrence z Worcestershire, która na swoim Instagramie chętnie pokazuje swoje apetyczne kształty i nie unika prezentowania rozstępów, czy cellulit.

Kiedy miałam około 18 lat, zdałam sobie sprawę, że nie jestem w stanie zmienić mojego ciała. Postanowiłam więc zmienić branżę. Ktoś z mojej obecnej agencji uświadomił mi, że mogę zostać modelką nawet w swoim rozmiarze. Skupiłam się więc na pracy nad sobą i byciu coraz lepszą wersją siebie. Pracowałam ciężej, szukałam informacji o żywieniu i ćwiczeniach, żeby poczuć się silną i zdrową.


Iskra Lawrence robi karierę w modelingu w branży plus size i nazwano ją już nawet "odpowiedzią świata plus size na Gigi Hadid".

Lubię robić sobie codziennie zielony koktajl, ale lubię też jeść pizzę - tu chodzi o umiar - tłumaczy. Nie usuwam ze swoich zdjęć rozstępów i cellulitu, bo takie jest po prostu moje ciało. Chciałabym pokazać projektantom, że powinni szyć także dla dziewczyn o większych rozmiarach, bo one też są piękne i chcą nosić ubrania takie jak reszta.


Jak Wam się podoba ta apetyczna modelka? Nam bardzo!✨🌄 bye bye Cali such a beautiful weekend☀✈ #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 🌙iskra✨ (@iamiskra)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!