Noś mnie!

przejdź do komentarzy
noś mnie noś mnie/mat. prasowe

Chcesz wyróżnić się z tłumu? Szukasz podręcznego i poręcznego sposobu na przechowanie drobiazgów i ważnych rzeczy? NOŚ MNIE!

Fantazyjny, finezyjny, odjechany, zindywidualizowany worek, który od pierwszego noszenia stanie się Twoim nieodłącznym przyjacielem. Lubisz słonie? Żaden problem - wylądują na NOŚ MNIE specjalnie dla Ciebie! Wolisz rowery? Wjeżdżają na Twój worek! W 100% polskie, starannie wykonane na indywidualne zamówienie, NOŚ MNIE kupujesz bez obawy, że spotkasz na ulicy kogoś z drugim identycznym NOŚ MNIE!

Chcesz mieć jednak pewność, że Twój NOŚ MNIE jest oryginalny? Szukaj jego indywidualnego podpisu. Każdy NOŚ MNIE ma wszytą w szew metkę z logo. Ale… prawdziwego NOŚ MNIE poznasz po kolorach, wzorach i radości jaką niesie! Na jego widok na pewno zareagujesz uśmiechem!

Noś mnie!

Uwielbiasz NOŚ MNIE i wiesz, że Twoja Przyjaciółka, Mama, Siostra też by go pokochały? Chcesz zrobić prezent swojemu Chłopakowi lub Bratu? Żaden problem! Zgłoś się do marki, a otrzymasz specjalnie dla Ciebie zrobioną niepowtarzalną serię. Całe miasto będzie wiedziało, że te NOŚ MNIE są Twoje! Wystarczy, że napiszesz, co lubisz, czym się pasjonujesz, a firma zajmie się resztą!


Woreczki NOŚ MNIE to nie tylko żywe kolory, funkcjonalność i nieograniczona ilość wzorów. NOŚ MNIE to dbałość o każdy detal. Materiały, z których wykonane są NOŚ MNIE są najwyższej jakości. Dzięki temu możesz zabrać NOŚ MNIE wszędzie. Materiał to jednak nie wszystko! Szwy, przeszycia, połączenia wykonane zostały wyjątkowo starannie, więc możesz zapomnieć o prujących się nitkach czy siepiących końcówkach. NOŚ MNIE bez obaw o jakość!

NOŚ MNIE jest idealne na wycieczki, zakupy, wypad na kawę. NOŚ MNIE wszędzie!

Produkty NOŚ MNIE znajdziesz tutaj.

Noś mnie!


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!