North West promuje nową, czerwoną szminkę z linii kosmetycznej KKW BEAUTY

przejdź do komentarzy
north west north west/instagram.com/kimkardashian

Czyżby córka Kim próbuje ją przebić w absurdalnych wyborach?

To, że rodzina Kardashian-Jenner przesuwa granicę absurdu w każdej możliwej sprawie to wręcz niedopowiedzenie. I chociaż jesteśmy w stanie przeżyć różne wybryki dorosłych sióstr, to wykorzystywanie własnych dzieci do promowania własnych kosmetyków czy produktów uważamy za grubą przesadę. Owszem, Kim Kardashian właśnie pomalowała usta swojej 5-latce na czerwono, by sprzedać więcej szminek od KKW Beauty.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN UŻYWA 12-LETNIEGO PĘDZLA DO PODKŁADU! TWIERDZI ŻE JEST NIEZAWODNY

W tym momencie warto zapytać, jaki wiek na kosmetyki jest odpowiedni? Odpowiedź jest jedna: na pewno nie jest to 5-ty rok życia.

Widzieliśmy już North West w sesji dla Fendi, na wybiegu dla modelek i na dziwacznych zdjęciach na instagramie swojej Mamy. Jednak makijaż u 5-latki zdaje się być najbardziej szokującym z tych wszystkich rzeczy.

Tym bardziej, że jeśli przyjrzycie się bliżej, będzie Wam łatwiej dostrzec, że szminka jest IDEALNIE odrysowana. Więc makijaż był starannie zaplanowany, a wielce prawdopodobne jest, że dziewczynka oprócz matowej, trwałej szminki nosi też konturówkę.


ZOBACZ TEŻ: Blogerka plus size porównuje siebie do Kim Kardashian. Fani: Jesteś seksowniejsza od niej!

Kim podzieliła się zdjęciem w mediach społecznościowych. Od razu niemalże spotkała się z krytyką. Większość zwracała uwagę na to, że North jest zdecydowanie za mała na bycie “maskotką” promującą firmę Mamy, a idealnie odrysowanym ustom daleko jest do zabawy kosmetykami Mamy.

Czy Wy też kręcicie głową ze zdumienia widząc te zdjęcia?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!