North West ma wrodzony talent?Córka Kim Kardashian debiutuje jako modelka (FILM)

przejdź do komentarzy
north west north west/Instagram@lolsurprise

Szybko zaczyna karierę

Nigdy nie jest za wcześnie by dołączyć do rodzinnego biznesu, jeśli jest się członkiem rodu Kardashianów. Podążając śladami ciotki Kendall Jenner, pięcioletnia North zadebiutowała na wybiegu podczas pokazu LOL Surprise.

ZOBACZ TEŻ: EKSPERTKA W TELEWIZJI ŚNIADANIOWEJ ZALECA MYĆ PĘDZLE W... ZMYWARCE!


Pokaz odbył się w Palisades Park w Kalifornii. Podczas imprezy każda z małych modelek mogła przebrać się w ulubioną postać z linii zabawek LOL Surprise.

Mała North zdecydowała się na Thrillę i ruszyła na wybieg w czerwonej skórzanej spódniczce, dopasowanej kurtce i torebce Cult Gaia.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUCI PARSKNĘLI ŚMIECHEM. BŁYSKOTLIWA ODPOWIEDŹ SOFII VERGARY NA HEJT

Kim Kardashian jak przystało na dumną mamę, dopingowała córkę z pierwszego rzędu wraz z innymi sławnymi rodzicami, których córki również brały udział w imprezie.

Jak sama przyznaje: North ma obsesję na punkcie LOL Surprise, więc kiedy dowiedzieliśmy się, że będzie organizowany pokaz, musiała zostać w to wciągnięta. North uwielbia ubierać się jak jej ulubione postacie, więc było to dla niej bardzo ekscytujące, że mogła stać się prawdziwą lalką LOL .

Jeśli mała Norht utrzyma tempo, to być może już wkrótce dołączy do Ciotki Kendall i będzie brać udział w prawdziwych wybiegach.

Co Wy na to?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!