Nieudana próba koloryzacji włosów. Skutki są dramatyczne...

przejdź do komentarzy
koloryzacja włosów koloryzacja włosów/iStock, Twitter@stinajornvik

Nie możemy w to uwierzyć...

Koloryzacja włosów zawsze jest ryzykowną decyzją. Zasadniczo dlatego, że nigdy nie wiesz, czy aby na pewno uzyskasz wymarzony kolor, ale historia tego chłopaka pokazuje, że zdarzają się jeszcze gorsze wypadki…

Okazuje się, że chłopak był uczulony na jeden ze składników farby. Niezwykły przypadek został zarejestrowany w Szwecji przez jedną z użytkowniczek Twittera. Stina Jornvik opublikowała zdjęcie, na którym jej kolega pokazuje skutki swojej nieudanej koloryzacji.

ZOBACZ TEŻ: JUSTIN BIEBER OGARNĄŁ WŁOSY. WYGLĄDA JAK NOWY CZŁOWIEK

Na fotografii widać reakcję alergiczną na skórze głowy po nieudanej koloryzacji. Głowa chłopaka jest wyraźnie zdeformowana.

Napuchnięte czoło i zaczerwienienie to prawdopodobnie wynik reakcji na parafenylenodiaminę, która jest częstym składnikiem farb, ponieważ pomaga uzyskać jednolity kolor – tak stwierdzili inni użytkownicy mediów społecznościowych, którzy również postanowili podzielić się swoimi podobnymi doświadczeniami.

ZOBACZ TEŻ: KOBIETA OŚLEPŁA NA DWIE GODZINY. WSZYSTKO PRZEZ NIEUDANĄ PRÓBĘ PRZYKLEJENIA RZĘS

Nie bez powodu producenci kosmetyków do koloryzacji włosów sugerują wykonanie próby alergicznej, zanim zdecydujemy się nałożyć farbę na włosy i skórę głowy…

Co Wy na to?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (1): sortuj
  • gość 02-11-18, 23:31 cytuj
    Coraz wiekszy syf jest w tych farbach! Niech robia mini probki do testu. Przeciez nikt nie robi testu, bo zmarnowalby cala farbe, do licha! Farba sie utleni i juz po 2h do wyrzucenia jest, a ttzeba odczekav 24h czy wystapi reakcja alergiczna. Jak producenci farb to czytaja, to dodawajcie probki do tesyow do farb!