Niesamowicie gęste rzęsy od Bourjois

przejdź do komentarzy
makijaż makijaż/

BOURJOIS ODSŁANIA NOWY RYTUAŁ NIESAMOWITEJ OBJĘTOŚCI RZĘS!rnrnCO JEŚLI MIAŁABYŚ WIECEJ RZĘS NIŻ MOŻESZ SOBIE WYOBRAZIĆ?rnrn...I DLACZEGO MASKARA ZAWSZE POMIJA NIEKTÓRE RZĘSY?

Odpowiedzią na te pytania jest unikalna maskara Bourjois Volume Reveal.

Tak na prawdę nie jesteśmy w stanie zobaczyć gołym okiem wszystkich rzęs! Małe, cienkie i transparentne włoski w kącikach oczu są praktycznie niezauważalne... Bourjois stworzyło swoją pierwszą maskarę, która odsłania potencjał objętości kobiecych rzęs. Sprytna i wygodna w użyciu – umożliwia pokrycie wszystkich, nawet tych niezauważalnych rzęs. Jest nową bronią w kobiecych rękach – nie zawahaj się jej użyć!

Maksymalna objętość dla każdej pojedynczej rzęsy – bez żadnych wyjątków!Niesamowicie gęste rzęsy od BourjoisUNIKALNA KOMBINACJA:

• 3x powiększające lusterko – by dostrzec każdą rzęsę Kobiety nawet nie śmiały o tym marzyć… A jednak jest! Innowacyjna maskara z wbudowanym, trzykrotnie powiększającym lusterkiem! rnrnPrzybliż je do oka podczas aplikacji maskary i odkryj wszystkie rzęsy jakie tak na prawdę masz! Nawet te, których zazwyczaj nie widziałaś i pozostawiałaś je niepomalowane. rnrn86% kobiet, które użyły maskary Volume Reveal, uznały, że powiększające lusterko pozwala dostrzec wszystkie rzęsy, nawet te najmniejsze. (Test przeprowadzony na grupie 103 kobiet)

• Szczoteczka chwytająca i dająca objętość każdej pojedynczej rzęsiernrnPomysłowa i łatwa w użyciu, szczoteczka Volume Reveal chwyta każdą rzęsę już po pierwszym pociągnięciu.rn rnrnPOŁĄCZENIE 2 TECHNOLOGII: rn- Miękka, elastomerowa szczoteczka, która pozwala chwytać i pokrywać kolorem wszystkie rzęsy, nawet te najkrótsze.


Dwa rzędy włosków o różnych długościach – aby dosięgnąć i dopasować się do wszystkich rzęs dając im niesamowitą objętość od nasady aż po same końce.83% kobiet zauważyło, że ich rzęsy są wyraźnie pogrubione * (Test przeprowadzony na grupie 103 kobiet).

Paryski szyk...

Sprytne rozwiązanie połączone z eleganckim opakowaniem - Volume Reveal jest prawdziwym, urodowym must have każdej paryżanki!

Czerń o jakiej marzysz!

Klasyczna lub wodoodporna, Volume Reveal jest ucieleśnieniem gęstej i głębokiej czerni, która niesamowicie podkreśla wszystkie kolory oczu. Dzięki niej Twoje spojrzenie będzie działało jak magnes!

Dodaj kreskę

Chcesz jeszcze intensywniej podkreślić głębię spojrzenia? Stwórz na górnej powiece czarną kreskę! Aby wyszła idealnie wykorzystaj do tego lusterko wbudowane w opakowanie maskary i niezawodny eyeliner Bourjois Feture. Dzięki formie wygodnego pisaka zaledwie jednym ruchem ręki namalujesz idealnie równą, trwałą i kusząco czarną kreskę.

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!