Niedopracowany makijaż Margaret na ściance

przejdź do komentarzy
margaret margaret/AKPA.PL

Stylizacja artystyki również pozostawia wiele do życzenia...

Małgosia Jamroży, znana szerszej publiczności jako Margaret, ma bardzo oryginalny styl. I tak jak bardzo przyjemnie słucha się jej muzyki, tak ostatnia stylizacja i makijaż gwiazdy na ściance warszawskich targów kosmetycznych Beauty Forum każe zapytać: co autor miał na myśli?

ZOBACZ TEŻ: MARGARET PRZESADZIŁA Z DŁUGOŚCIĄ DOCZEPÓW... OD RAZU WIDAĆ, ŻE TO DOPINKI (FOTO)

Chustowa koszula, wiązana z przodu wygląda bardzo przyjemnie. Co innego legginsy, które jak wszyscy wiemy, są dość niebezpieczne w stylizacjach. Nie pomogą im też agresywne flesze. Legginsy źle układają się na dole, a materiał zdaje się dodawać też Margaret kilka niepotrzebnych kilogramów.

Podobnie jest z makijażem - śliczna szminka nijak ma się do "szarego", zwykłego makijażu oka, który wygląda na niedopracowany i zrobiony na szybko. Wprawdzie ratuje go czarna kreska, ale nadal mamy niedosyt. Pod dolną linią oka też dzieje się źle - cienie się osypały, tworząc otoczkę, która sprawia, że Małgosia wygląda na zmęczoną. Dodając do tego sztuczne doczepy, które z daleka rzucają się w oczy, ciężko znaleźć coś, czym można się zachwycać.

ZOBACZ TEŻ: WIELKA SIATKA MARGARET NA IMPREZIE GWIAZD. WYSZŁO ORYGINALNIE CZY TANDETNIE?


Przyznajemy, że jesteśmy nieco zawiedzeni stylizacją i makijażem Margaret, która, jak sama powtarza, "nie lubi wyglądać nudno". Cóż, może i nie jest to nudny zestaw, jednak dalece odbiega od efektu WOW.

A jak Wam się podoba?
Niedopracowany makijaż Margaret na ściance
Niedopracowany makijaż Margaret na ściance
Niedopracowany makijaż Margaret na ściance

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Wasze komentarze (3): sortuj
  • gość 25-09-18, 11:37 cytuj
    jaka wnikliwa analiza makijazu luuudzie wy juz naprawde nie macie czego sie czepiac...wyglada dobrze wiec po co sie czepiac na sile
  • gość 24-09-18, 20:19 cytuj
    Ale ktoś ma ból d-py i stara się przyczepić na siłę do czegokolwiek...
  • gość 24-09-18, 12:08 cytuj
    Ladnie wyglada a makijaz jest pieknie wykonany