Niebiańskie brwi w kształcie aureoli. Trend, który przerósł nasze oczekiwania

przejdź do komentarzy
stylizacja brwi stylizacja brwi/© Instagram/hannahdoesmakeupp

Będzie hitem?

Jako wielkie fanki dziwnych trendów w stylizacji brwi po raz kolejny przychodzimy do Was z czymś naprawdę wyjątkowym. Od początku roku w sieci pojawiło się mnóstwo niekonwencjonalnych trendów. Wśród nich znalazły się między innymi brwi w kształcie rogów. Czy to właśnie one były inspiracją do stworzenia brwi w kształcie aureoli?

Brwi „halo” to dzieło 16-letniej Hanny Lyne. Blogerka urodowa pragnęła stworzyć coś zupełnie wyjątkowego i coś, czego do tej pory nie było w sieci. Choć zadanie to sprawiło jej wiele trudności, wiedziała, że w jakiś sposób musi połączyć swoje brwi. I tak oto powstały brwi w kształcie aureoli.

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA MIAŁA BRZYDKI KSZTAŁT BRWI. ZDECYDOWAŁA SIĘ NA MICROBLADING I...

Na pierwszy rzut oka wcale nie brzmi to poważnie, ale nastolatka właśnie tak traktuje swój pomysł. Z tego powodu bardzo pieczołowicie wyjaśnia, z jakich kosmetyków korzystała, aby wykonać „makijaż”. Z komentarza, który znajduje się obok zdjęcia, dowiadujemy się na przykład, że aby podkreślić niebiańskość stylizacji, użyła dużych ilości rozświetlacza i zrezygnowała z cieni do powiek. Chciała, aby wzrok przyciągała wyłącznie aureola…

No cóż, na pewno nie możemy zarzucić jej braku kreatywności. W naszym odczuciu to właśnie dzięki niej dziewczyna z Wielkiej Brytanii już na zawsze zapisze się w wielkiej księdze najgorszych trendów w stylizacji brwi. Z pewnością wróci do nas w naszym całorocznym podsumowaniu, którego już teraz nie możemy się doczekać.

ZOBACZ TEŻ: HIT? MARKA BENEFIT STWORZYŁA APLIKACJĘ, W KTÓREJ MOŻECIE "PRZYMIERZYĆ" BRWI!

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zapytać, co o tym sądzicie.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!