Nie zgadniesz, na co Osi Ugonoh przeznaczyła wygraną

przejdź do komentarzy
osi ugonoh osi ugonoh/KAPiF

Cel związany z jej karierą.

Osi Ugonoh, zwyciężczyni ostatniej edycji programu Top Model, już od samego początku wzbudzała duże zainteresowanie. Zdobyła ogromną sympatię widzów i w finale pokonała swoich konkurentów. Jej kariera z dnia na dzień nabiera coraz większego tempa.

ZOBACZ TEŻ: OSI UGONOH ZROBIŁA SOBIE BLOND PASEMKA

Modelkę możemy oglądać na wybiegach u polskich projektantów, bierze udział w różnych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Z Trójmiasta przeprowadziła się do Warszawy, m.in. na ten cel chce przeznaczyć pieniądze, które wygrała w programie. Swoje plany zdradziła w wywiadzie dla magazynu Pani.

Nigdy nie miałam tylu sesji i pokazów, pojawiam się na okładkach różnych magazynów, a mój terminarz jest wypełniony co do minuty. Czuję się jednak szczęśliwa, bo wygrałam i mogę zacząć planować dalszą karierę. Nie kryję też, że najbardziej cieszą mnie pieniądze, które dostałam. W Warszawie mieszkam ponad miesiąc i muszę się tu usamodzielnić, a nie chcę korzystać, jak do tej pory, z pomocy rodziców. Uważam, że już czas aby zacząć utrzymywać się z własnej pracy - zdradziła w wywiadzie.

Postawa godna podziwu!Nie zgadniesz, na co Osi Ugonoh przeznaczyła wygraną!

Nie zgadniesz, na co Osi Ugonoh przeznaczyła wygraną!

Nie zgadniesz, na co Osi Ugonoh przeznaczyła wygraną!

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!