Nie zgadniecie, czym Kuba Bartnik stresuje się przed pokazem

przejdź do komentarzy
jakub jacob bartnik jakub jacob bartnik/© KAPiF, Instagram

Kolekcję zobaczymy już dziś!

Do pierwszego tegorocznego autorskiego pokazu kolekcji Kuby Jacoba Bartnika zostały już tylko godziny. Młody projektant w ostatnich miesiącach pracował nad kolekcją, którą już za chwilę będzie miał okazję zaprezentować szerzej publiczności... Zaproszeniem pochwaliła się już m.in. Macademian Girl.

ZOBACZ TEŻ: Kuba Jacob Bartnik zaskakuje opisem swojej nowej kolekcji...

W ostatnich dniach przed pokazem portal projectrunway.tvn.pl miał okazję zapytać projektanta o przygotowania do wielkiego show. Przypomnijmy, że uczestnik pierwszej edycji Project Runway zdążył już zaskoczyć przed kilkoma tygodniami opisem przygotowanych przez siebie propozycji. Czy i tym razem udało mu się jeszcze mocniej podgrzać atmosferę wokół kolekcji? Wygląda na to, że tak...

Oczywiście w krótkim wywiadzie nie obyło się bez pytania o stres. Co zatem najbardziej spędza sen z powiek projektantowi przed prezentacją?

- Logistyka... To jest trudna rzecz. W sensie, dużo ludzi musi tu zjechać, modelki muszą dotrzeć, muszą ubrania pasować na modelki, wiec jeśli się spojrzy na procentowe szanse wypalenia takiej imprezy, to nie jest ich aż tak dużo... Tyle czynników musi się zgrać do kupy i w jednym miejscu. Ale myślę, że jak już zobaczę rzeczy na modelkach, to będę spokojny i będzie fajnie - zdradził w rozmowie Jacob.

Co jeśli chodzi o kolekcję? Projektant zapowiedział, że będzie ona wyjątkowo dzika i drapieżna... Hmmm... Brzmi ciekawie?

Kibicujecie zwycięzcy PR? A może jednak nie jesteście jego fankami?

Pełną rozmowę z Kubą znajdziecie TUTAJ.


Working on @ScanNCut -AW 2015 R&D Photo by @aalicjap #scanncut #workinprogres #jacobbirgevision #work #jbv

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacob Birge (@jacobbirgevision)
Back to Work on AW 2015. R&D with ScanNCut #buy #days #nobreaks #jacobbirgevision #jbv #project #Runway Photo by @aalicjap

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jacob Birge (@jacobbirgevision)
Kuba Jacob Bartnik

Kuba Jacob Bartnik

Kuba Jacob Bartnik

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!