Nie zgadniecie, co jest sekretem urody Victorii Beckham...

przejdź do komentarzy
victoria beckham victoria beckham/© FameFlyNet, Twitter

Tajemniczy składnik diety projektantki...

Nie jest tajemnicą, że świat show-biznesu podszyty jest chęcią ciągłego poprawiania swojego wyglądu i kultem młodości. Gwiazdy zrobią wszystko, by zatrzymać na odrobinę dłużej. Nie uchylą się też przed niczym, by doprowadzić swoje ciała do perfekcji. Jedne sięgną po operacje plastyczne, inne postawią na cudowne diety. Niedawno odrobiną swoich sposobów na piękno podzieliła się ze światem Victoria Beckham.

ZOBACZ TEŻ: Ekstremalna dieta Angeliny Jolie

Nie zgadniecie, co jest sekretem urody Victorii Beckham...Projektantka znana jest m.in. ze swojej wyjątkowo szczupłej figury. Uwagę ściąga też jej doskonała cera. Ostatnio Victoria zdradziła, że jednym z jej sekretów jest... pierzga.

Tzw. chlebek pszczeli jest niczym innym, jak mieszanką pyłku kwiatowego i miodu. Jest to produkt w 100% naturalny, "wytwarzany" przez pszczoły!

Czytając o jego właściwościach ciężko nie być pod wrażeniem. Zawiera mnóstwo witamin i składników mineralnych, ponadto ma on także właściwości odtruwające. A to jedynie ułamek z jego zalet.

Pierzga jest zaliczana do tzw. super jedzenia, razem np. starożytnymi ziarnami. Doskonale wpływa na metabolizm, reguluje go. Przyczynia się do spadku wagi, a równocześnie nie wyniszcza. Do tego ma wyjątkowo dobroczynny wpływ na skórę - doskonale widać to u Victorii.


Brzmi niemalże jak magia... Hmm.

Któraś z Was skusi się na małe poeksperymentowanie z pierzgą? My chyba jednak podziękujemy.Nie zgadniecie, co jest sekretem urody Victorii Beckham...

Nie zgadniecie, co jest sekretem urody Victorii Beckham...

Nie zgadniecie, co jest sekretem urody Victorii Beckham...

Nie zgadniecie, co jest sekretem urody Victorii Beckham...

Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!