Nie uwierzysz, ile Ci ludzie mają lat! Zdecydowanie nie wyglądają na swój wiek!

przejdź do komentarzy
pielęgnacja skóry pielęgnacja skóry/instagram.com/realfashionist @chuando_chuandoandfr

Czy oni mają eliksir młodości?

Wszyscy znamy osoby, które nie wyglądają na swój wiek. Albo przynajmniej spotkałyśmy kiedyś kogoś, kto nie pasował nam do podanego wieku. Można zakładać, że w większości jest to sprawka naprawdę doskonałych genów, które trzymają nasze ciało w świetnej kondycji. Te osoby udowadniają jednak, że nie do końca chodzi o geny, a o zdrową dietę i tryb życia. Spójrz na te zdjęcia - zgadniesz, ile te osoby mają lat?

ZOBACZ TEŻ: TECHNIKA PIELĘGNACJI STOSOWANA OD LAT W JAPONII. JEST ZASKAKUJĄCO PROSTA


TR PESCOD


T.R. Pescod jest projektantem, modelem oraz aktorem. Spełnia się na każdej z płaszczyzn, nieustannie pracując nad swoimi talentami. Nie brakuje mu jednak czasu na wakacje i odpowiedni odpoczynek. Uważa je za sekret swojego młodego wyglądu. Ma 53 lata na liczniku.


ZAKLINA


Ma dwie wnuczki, na co zupełnie nie wskazuje jej wygląd. Kobieta właśnie skończyła 47 lat i korzysta z życia - nieustannie podróżuje i zajmuje się modą. Jej ideą jest zarażanie kobiet pozytywnym podejściem do życia oraz wiarą we własne możliwości. Twierdzi, że wiek nie ma znaczenia, gdy w duszy jest pełno pasji!


ANNETTE


Annette Larkins od wielu lat jest weganką, która przykłada ogromną wagę do tego, co codziennie ląduje w jej garnku i na talerzu. Wiele lat temu dzięki odpowiednio kształtowanym nawykom żywieniowym w jej rodzinnym domu, Annette wybrała zdrowy tryb życia i teraz wygląda jak nastolatka w szortach! Jak sama twierdzi - ma już 60 lat!


ANTHONY


Nie możemy oderwać wzroku od doskonale wyrzeźbionego ciała, zdrowych włosów i szerokiego uśmiechu. Mimo 56 lat na karku Anthony Varrecchia nie uznaje słowa “starość” i skutecznie pozbywa się wszelkich oznak wskazujących na starzenie się ciała.


GRETA


Znasz kobietę, która ma 68 lat i jest mistrzynią świata w Pole Dance? Greta Pontarelli twierdzi, że dzięki nieustannej aktywności fizycznej jest w stanie utrzymać swoje ciało w ryzach. Do tego stopnia, że nie może nawet narzekać na wiotczejącą skórę!


ZOBACZ TEŻ: 10 niezwykłych kobiet, które przestały się starzeć w wieku 20 lat!

Chuando Tan


Niektórzy śmieją się, że Chuando jest dzisiejszym Dorianem Gray’em, który sprzedał swoją duszę za wiecznie młody wygląd. Mężczyzna twierdzi jednak, że to zasługa doskonale zbilansowanej diety (w tym codziennie rano jedno awokado), treningów oraz unikania stresu. Powiedziałabyś, że ma 50 lat w dowodzie?Polecane wideo


Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj